Altayçeşme Siemens Servisi

ilebayservis

Altayçeşme Siemens Servisi

Altayçeşme Siemens servisi, Anadolu yakası Maltepe Altayçeşme ve çevre mahallelere daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışıyor. Servis hizmetlerimizi, sektörde uzun yıllar devam ettiriyor ve kazandığımız tecrübe ile en iyi hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Siemens marka tüm beyaz eşya (buzdolabı, fırın, derin dondurucu, çamaşır makinası, kurutma makinası, bulaşık makinası vb. gibi) ürünlerinin, montaj dahil her türlü bakımını yapıyoruz. Montaj ve arıza tamir taleplerini bizlere ilettiğiniz anda ekiplerimiz sizlere ulaşmaya çalışacaktır.

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizde bulunan beyaz eşyalar, kullanılmaya başladıktan sonra arıza yapana kadar çalışmaya devam eder. Eşyalarınızın çalışmasında anormallik gördüğünüzde hemen servisimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bazı küçük arızalar zamanında tamir edilmediğinde kısa süre sonra büyük arızalara yol açabilecektir. Bizler, tüm ürünlerin her türlü bakımlarını yaparak, arızalarını gideriyor, en iyi şekilde çalışmalarını sağlıyoruz.

Hızlı Hizmet

Altayçeşme mahallesinde ikamet edenlerin, beyaz eşya arızaları nedeniyle mağdur olmamaları için servis hizmetlerimizi, mümkün olduğu kadar aynı gün, en hızlı şekilde vermeye çalışıyoruz. Aynı şekilde buzdolabı arızaları ve diğer ürünlerin arızaları da mağduriyet oluşturmaktadır. Siemens servisi olarak, yeterli oranda yedek parça stoku bulunduruyor ve müşterilerimizin sorunlarını hızlı çözmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimizi, firmamızı geliştirmek sektörün hassasiyetlerine dikkat ederek sunuyoruz.

Güvenilir Hizmet

Her türlü elektrikli cihazlar için servis hizmetlerinin güvenilir firmalardan alınması gerekir. Firmamız, uzun yıllardır, sektörde güvenilir hizmetler vererek, müşteri memnuniyetine önem vermiştir.

Güvenilir hizmet verdiğimizi müşterilerimize şu şekilde göstermeye çalışıyoruz.

  • Eğitimli ve deneyimli elemanlar kullanarak,
  • Güler yüzlü hizmet vererek,
  • Servis talebinin yapıldığı gün hizmet vermeye çalışarak,
  • Parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanarak,
  • Uzun yıllar, bu kriterlere uymaya ve güvenli hizmet vererek, müşterilerimizde memnuniyet oluşturmaya çalışıyoruz.

Siemens Klima Servisi

Taşınma sonrasında, beyaz eşya ürünlerinizin montajı, kullanım sırasında oluşabilecek arıza durumu ya da periyodik bakımları için firmamızı arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız ile iletişim kurduğunuzda, talebinizi, ürünlerinizin modelini, arıza türünü bildirmeniz, daha kaliteli hizmeti almanızı sağlayacaktır. Çünkü size yönlendirilen ekiplerimiz, ürününüzde oluşabilecek arıza türlerine göre yanlarında yedek parça bulunduracaktır.

Yazar hakkında

bayservis administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara