Maltepe Regal Servisi

ilebayservis

Maltepe Regal Servisi

Maltepe ilçesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya arızalarını yerinde tamir ediyor. Profesyonel bir beyaz eşya onarım hizmeti için Maltepe ofisimizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Eski yeni tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı cihazlarını aynı gün içinde onarıyoruz. Çamaşır makineniz çalışmıyor, su akıtıyor, kapağı kapanmıyor veya açılmıyorsa bizi arayarak servis hizmeti talep edebilirsiniz. Arızalı çamaşır makinenizi aynı gün içinde onarıyoruz. Servisimiz ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Regal bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyor. Regal bulaşık makinelerinde en çok görülen arızalar su akıtması ve temiz yıkamaması. Bu arızaları en hızlı şekilde giderip cihazınızı yeniden en hızlı şekilde tekrar kullanabilmek için Maltepe ofisimizi hemen arayın. Servisimiz çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızalarını yerinde gideriyor.

maltepe regal servisi

Çamaşır makinelerinde ki tüm arızalar yerinde giderilir. Fakat çamaşır makineniz ses yapıyor ve nedeni kazan rulmanları ise cihazın atölyeye alınması gerekir. Atölyeye alınan Regal çamaşır makineniz en geç 2 gün içinde teslim edilir. Kazan rulman değişiminden sonra test edilen çamaşır makineniz tüm bakımları yapıldıktan ve temizlendikten sonra teslim edilir. Yapılan işlemler 1 sene garantilidir.

Regal buzdolabı onarımında uzman kadromuzla yaşadığınız tüm arızaları yerinde çözüyoruz. Kaliteli bir buzdolabı onarımı için Maltepe ofisimizi dilediğiniz zaman arayarak tamir hizmeti talep edebilirsiniz. Servisimiz soğutma alanında 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Maltepe / Altıntepe ofisimiz ile siz değerli Regal buzdolabı kullanıcılarına en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz.

Yazar hakkında

bayservis administrator

Bir cevap yazın

Tıkla Ara