İçeriğe geç

Acıbadem Klima Servisi

Acıbadem bölgesinde verdiğimiz Klima Servis hizmeti kapsamında; tecrübeli ustalarımız aynı gün içinde adreslerinizde tamir, bakım – onarım ve montaj işlemleri için çalışmalarına başlayacaklar. Ayrıca klima tamir hizmetlerinde parça değişimi gerektiren arızalar için 1 yıl parça garantisi vererek klimalarınızı güvence altına almaktayız. Acıbadem klima servisi olarak uzun yıllardır bu bölgede kişi ve kurumlar için kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı teknik destek sağlamaktayız. Siz de servis talebinde bulunmak için Whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Klimalarınızla ilgili tüm sorunlarınız için tecrübeli teknisyenlerimiz gerekli tespitleri yapacak ve uzun yıllar klimanızı sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için çalışacaklar. Çünkü klima insan sağlığı önemli ölçüde etkileyen cihazların başında gelmektedir. Bakım hizmetleriyle beraber üflediği havanın bakteri oranı düşürülmekte, daha az enerji ile daha yüksek performans sağladığı için enerji tasarrufuna da destek sağlamaktadır. Arıza durumlarında ise klimanın kısa süre içerisinde profesyoneller tarafından tamir edilmemesi durumunda, cihaz kullanılamaz hale gelebilir. Bu nedenle klima bakım, klima tamir, klima montaj gibi hizmetler için bizimle en kısa zamanda iletişime geçmenizde fayda vardır.

Acıbadem Klima Servisi olarak; her türlü bakım, tamir, montaj işlemlerinizde aynı gün içinde yanınızda olacağız.

Acıbadem Klima Bakımı

Profesyonel bir klima bakım desteği almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Teknisyenlerimizin her biri işini severek yapan insanlardır. Bu sayede onarımları ve bakımları yerinde yapabiliyoruz. Klima bakım işlemini en uygun fiyata yaptırmak için Acıbadem şubemizi haftanın 7 günü arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Klima Bakımının Önemi Nedir?

Acıbadem bölgesinde özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan klimalar için güvenli ve kaliteli hizmet sunmakla beraber, klimalarınızın uzun ömürlü olmaları için de çalışmaktayız.

Klima bakımı, insan sağlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması konusunda önem taşımaktadır. Periyodik bakımların tamamlanması, bakteri oluşumunu en aza indirir ve klima kullanımı sırasında hastalıklardan kaçınmış olursunuz. Aksi takdirde klima içerisinde biriken bakteriler, cihaz çalıştırıldığı anda üfleme yoluyla yaşam alanlarınız yayılacaktır. Hem yetişkin hem de çocuklar için çok sağlıksız bir ortam oluşturulmaması adına Acıbadem Klima Bakımı hizmetimizden düzenli olarak yararlanmanızı uzmanlar olarak tavsiye etmekteyiz. Klimalarınız için alacağınız bakım hizmeti sağlınız için bir zorunluluktur ve biz de bu aşamada sağlığınızı tehdit edecek unsurları ortadan kaldırmak için çalışmaktayız.

Ayrıca; klima periyodik bakım işleminin yapılmaması halinde klima çalışma performansında düşüş meydana gelecek ve istenilen derece ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirmek için klima gerektiğinden daha fazla enerji harcayacaktır. Bu da yüksek enerji tüketimi ve faturalarda artış olarak gözlenir. Yüksek miktarda faturalar ödememek için periyodik bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Acıbadem Klima Temizliği Hizmeti Detayları

Klimalarınız içinde biriken bakterilerin düzenli olarak temizlenmesi için profesyonel çalışma gerekmektedir. Tecrübeli teknisyenlerimiz bu aşamada; tüm peteklerin temizlenmesi, gaz kontrollerinin yapılması, flap ayarlarının düzenlenmesi için birçok farklı aşamada işlemlerini tamamlarlar. Klima içerisinde mevcut olan gazın, mevsime göre düzenlenmesi gerekmektedir.

Ustalarımız, klima bakımı sırasında filtrelerin bakterilerden arındığına emin olana kadar işlemlerine devam ederler. Böylece sizler klimanızı uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Titiz çalışmalarımız sayesinde uzun yıllardır Acıbadem bölgesinde kişi ve kurumlar için aynı hizmeti sunmaktayız.

Klima bakım işlemleri tamamlandıktan sonra ustalarımız klimanızı çalıştırarak, sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlarlar. Klima bakımı ve temizliği özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan klimalar için büyük önem taşır. Bu nedenle her yıl uzman doktorlar, konuyla ilgili vatandaşları uyararak klima temizliğine özen gösterilmesi konusuna dikkat çekerler.

Klima Bakımı Gerekli Mi?

Hem sağlık açısından hem de enerji tasarrufu ile daha düşük elektrik faturaları oluşturabilmek için düzenli klima temizliği veya klima periyodik bakımı muhakkak yapılmalıdır.

Acıbadem Klima Arıza Tamiri

Klima tamiri, klimalar meydana gelen arızalar neticesinde düzgün çalışamaz duruma gelmelerinden dolayı profesyonel ustalar tarafından arızalarının giderilmesidir. Bizler de uzun yıllardır her türlü marka ve modelden klimalarınız için Acıbadem bölgesinde bu hizmeti sunmaktayız. Acıbadem Klima Teknik Servisi olarak; tamir ve onarım işlemleri için aynı gün içinde adresinizde çalışmalarımıza başlamakta ve kısa sürede eskisinden daha sağlam cihazlara kavuşmanızı sağlamaktayız.

Acıbadem Klima Parça Değişimi

Sizlere güven veren hizmet sunmak amacıyla, arıza onarımı işlemleri sırasında eğer bazı parçaların değişimi gerekiyorsa; bu parçalar için sizlere 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Çünkü, parça değişimi yaparak cihazlarda kullanılan kalitesiz parçalar, kısa süre içinde yeniden arızalanmalarına hatta tamamen kullanılamaz hale gelmelerine neden olmaktadır. Bu nedenle böyle durumlarda kaliteli ve profesyonel teknik servislerden destek almanızı önermekteyiz.

Acıbadem Klima Montaj Hizmetleri / Klima Sökme – Takma

Klimalarla ilgili bizlere gelen talepler arasında klima sökme – takma işlemleri de oldukça fazladır. Özellikle klimanın mevsimsel olarak konumunu değiştirmek, bir adresten başka bir adrese taşındıktan sonra klimanın sökülüp takılabilmesi durumuna çok karşılaşmaktayız. Bu tür bir işlem için de yine profesyonel kimselerden destek almanızı önermekteyiz. Çünkü klima demontaj veya montaj işlemlerinde klimanın içerisinde gazın kontrol altında tutulması gerekir. Aksi takdirde klima içinde gaz kontrol edilemeyecek ve dağılacaktır. Bu gazın doldurulması ise 200 liradan başlamaktadır. Böyle gereksiz bir masraf ve risk yerine Acıbadem Klima Montaj hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sıfır olarak aldığınız klimalar için aldığınız marka tarafından montaj işlemleri gerçekleştirilecektir. Ancak ikinci el aldığınız klimalar veya sahip olduğunun klimanın yer değişimi ile ilgili aşamalarda sizlere teknik destek sağlamaktayız.

Acıbadem klima montaj ve demontaj işlemlerinizi için bizi hemen arayın!

Acıbadem Beko Klima Servisi

Beko marka klimanız soğutmuyor ise bizi hemen arayın. Şubemiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir ve onarımları taşımadan yapmaktadır. Acıbadem klima servisi şubemizde çalışan tüm klimacılar işinin ehli kişilerdir. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve servis talep edebilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]