İçeriğe geç

Ataşehir Buzdolabı Servisi

Ataşehir buzdolabı servisi şubemiz tüm ilçe genelinde buzdolabı tamiri hizmetleri veriyor. Eski yeni tüm buzdolabı modelleri için bizleri arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz tüm yapılan tamirlerin arkasındadır. Parça değişimine 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili buzdolabı tamircisi için doğru yerdesiniz. Buzdolabınızın markası ne olursa olsun bizi arayarak hızlı onarım desteği alabilirsiniz.

Ataşehir Buzdolabı Servisi

Buzdolabı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Arçelik’in tüm arızaları için sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Ataşehir buzdolabı servisi şubemizde tüm Arçelik dolapların yedek parçaları mevcuttur. Bu sayede onarımları taşımadan, sökmeden yerinde yapabiliyoruz. Arçelik buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. İlçenin en eski tamir firmalarından biriyiz. Bu sayede de dolap ne kadar eski olursa olsun dilinden anlıyor ve onarımını yapabiliyoruz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız sayesinde haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Şubemize saatinize bakmadan arayabilirsiniz. Sabit hattımızdan ve Whatsapp hattımızdan kesintisiz destek veriyoruz.

Yerinde Buzdolabı Tamiri

Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun asla taşımıyoruz. Her parça değişimi her onarım yerinde yapılabilmektedir. Buzdolabı, beyaz eşyalar içinde en büyük cüsseli olandır ve taşıma durumunda çok zarar görür. Bunun bilincinde olan Ataşehir buzdolabı servisi teknisyenleri, tüm arızaları yerinde tamir ediyor. Böylece siz de ne yapılıyor ise kendi gözünüzle görebilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan buzdolabınızı taşımadan yerinde tamir ettirmek için hemen arayın.

Kayışdağı Buzdolabı Servisi

Kayışdağı mahallesi bölgemizde en çok öğrencinin ikamet ettiği mahalledir. Öğrenci kardeşlerimizin yaşadığı tüm buzdolabı sorunlarına aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Haftanın 7 günü dilediğiniz zaman Ataşehir şubemizi arayarak Kayışdağı bölgesine servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ferhatpaşa Buzdolabı Servisi

Bir çok işletmeyi içinde barındıran Ferhatpaşa semtine gün içinde buzdolabı tamiri hizmeti veriyoruz. İş yerinizde, evinizde yaşadığınız tüm buzdolabı sorunlarını bizimle paylaşarak gün içinde giderebilirsiniz. 1 yıl garantili ve yerinde buzdolabı servis hizmeti veriyoruz.

İçerenköy Buzdolabı Servisi

Yıllardır Ataşehir buzdolabı servisi olarak hizmet veren firmamız İçerenköy mahallesine de gün içinde geliyor. Buzdolabı arızalarını en hızlı şekilde ve garantili olarak çözmek için doğru yerdesiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak donanımlı servis araçlarımız ile buzdolabınızı taşımadan tamir ediyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]