İçeriğe geç

Beykoz Arçelik Servisi

Beykoz Arçelik servisi, tüm ilçe geneline aynı gün içinde geliyor. Arızalı Arçelik cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Sorunu ne olursa olsun aynı gün içinde Arçelik cihaz tamiri için bizi arayarak en kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz.

İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan Beykoz ilçesinde beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Özellikle evlerde kullanılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, buzdolabı ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyaların tamirlerini yapıyoruz.

Beyaz eşya servis firması olarak sadece Arçelik markasına ait beyaz eşyaların onarım ve tamirini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz Arçelik beyaz eşyalarını güvenle kullanabiliyor.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Beykoz Mahalleleri

İstanbul’da Beykoz Arçelik servisi olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimiz sayesinde tercih ediliyoruz. Profesyonel onarım ekiplerimizle Beykoz ilçesinin pek çok mahallesine hizmet veriyoruz.

Beyaz eşyaların tamirini yaptığımız Beykoz mahallelerinden bazıları şunlardır;

  • Anadolu Kavağı
  • Göksu
  • Göztepe
  • Kaynarca
  • Polenezköy
  • Riva
  • Poyrazköy
  • Yalıköy
  • Paşabahçe

Beykoz’un bu mahalleleri dahil tüm mahallelerinde verilen adreslere giderek arıza yapan beyaz eşyaların sorunlarına çözüm buluyoruz. Sizlerde Beykoz ilçesinde yaşıyor ve Arçelik beyaz eşyalarınızda sorun yaşıyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Beykoz Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Aynı gün içinde tamir ettirmek ve yeniden kullanabilmek için bizi hemen arayın. Beykoz Arçelik servisi olarak tüm donanımlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile sizlere en kısa sürede onarım desteği veriyoruz.

Arçelik çamaşır makinesi sıkma yapmıyor şikayeti en çok gittiğimiz arızaların başında geliyor. En büyük sebebi ise pompanın suyu boşaltamamasıdır. Cihaz suyunu boşaltamaz ise sıkmaya geçemez. Diğer bir sebep ise ana yıkama motorudur. Her ne kadar yıkama esnasında sorun çıkartmasa da sıkmada sorun çıkartabilir. Her iki parçanın da tespiti ve değişimi için Beykoz Arçelik servisi arayabilirsiniz.

Beykoz Arçelik Fırın Servisi

İstanbul Beykoz Arçelik servisi olarak kişilerin lezzetli yemek yapmalarına yardımcı olarak Arçelik marka fırınlar için servis hizmeti veriyoruz. Fırınların ısınmama, pişirmeme ve çok ses çıkarma gibi belli başlı sorunları yanı sıra farklı sorunlarının kaynaklarını bularak çözüme kavuşturuyoruz. Fırınlarda arızanın parça değişimi ile ortadan kalkacağını anladığımızda da kaliteli parçaları fırınlarda takarak fırınların çalışmasını sağlıyoruz.

Beykoz Arçelik Derin Dondurucu Servisi

Derin dondurucular kişilerin bozulması kolay olan kışlık yiyeceklerin muhafaza edildiği eşyalardır. Bu eşyalar bozulduğunda yazdan hazırlanan tüm yiyecekler çöpe atılmak zorunda kalmaktadır. Bizler Beykoz Arçelik servisi olarak bozulan derin dondurucuların tamir edilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz bizlere ulaştıklarında adrese en kısa sürede gittiğimiz için yiyecekler bozulmadan derin dondurucunun sorununu ortadan kaldırıyoruz. Arçelik markasına ait farklı derin dondurucu modelleri için kaliteli hizmet veriyoruz.

Beykoz Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Firma olarak derin dondurucu, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ürünler dışında kurutma makinelerinde yaşanan arızaların giderilmesi için deneyimli servis elemanları ile hizmet veriyoruz. Verdiğimiz servisi hizmetiyle çamaşırlarının acil kurutulması ihtiyacı duyan kişilerin mağdur olmasının önüne geçiyoruz. Yaptığımız tamir işlemeleri sonrasında makineler aynı sorunu tekrar yaşamıyorlar.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

“Beykoz Arçelik Servisi” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Maltepe Arçelik Servisi, 0216 388 06 33, Arçelik Servisi

Yorumlar kapalı.