İçeriğe geç

Beykoz Klima Servisi

Beykoz bölgesinde Beykoz Klima Servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Kişi ve kurumlar için yaptığımız işlemler arasında klima tamiri, klima bakımı veya klima montajı gibi temel işlemler yer almaktadır. Eski yeni tüm klima modelleri için Beykoz şubemizi arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Sizlerden gelen servis taleplerine hızlı çözümler üretiyoruz.

Klimanızla ilgili tüm sorunlarınızda bizi arayın!

Servisimiz tarafından tamir edilen tüm klimalar 1 yıl garantilidir. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Arızalı klimalar için orijinal yedek parçalar ile çözüm üretiyoruz. Değiştirdiğimiz tüm parçalar garantilidir.

Beykoz Klima Bakımı

Klimanızın yılda en az bir defa bakıma ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz? Soğutmayan veya kış aylarında ısıtmayan klimanızın tüm sorunlarından kurtulmak ve daha verimli çalışmasını sağlamak için Beykoz klima servisi hemen arayın. Tüm periyodik bakım işlemleriniz için yerinde çözümler sunuyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimizden servis talebinde bulunmak veya hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için bizi hemen arayın!

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]