İçeriğe geç

Beylerbeyi Bulaşık Makinesi Servisi 

  • Bulaşık makinesi ses sorunu 
  • Bulaşık makinesi koku sorunu 
  • Bulaşık makinesi yıkama sorunu 

gibi pek çok sorun, makinenizdeki arızalardan dolayı kaynaklanıyordur. Bazı durumlarda makinenin tamamen kullanılamaz hale geldiği görülmektedir. Bulaşık makinesi tamircisi arayışlarınızda Beylerbeyi Bulaşık Makinesi Servisi / Tamircisi olarak bizler sizlere uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunmaktayız.

Aynı Gün Servis – Kredi Kartı Seçeneği – 1 Yıl Parça Garantisi

Bizlere ulaştığınızda aynı gün tecrübeli ustalarımız adresinizde onarım işlemlerine başlayacaklar. Parça değişimi gerektiren işlemler için 1 yıl parça hizmeti vermekteyiz. İster nakit ister kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. 

Bulaşık Makinesi Servisi Su Akıtıyor

Su akıtan bulaşık makinesi için ilk olarak kontrol edilmesi gereken yer cihazın alt fıskiyesidir. Eğer pervanenizde çatlak veya açılma varsa cihaz tüm basıncı kapağa uygular. Bu da cihazın yıkama esnasında kapak kısmından su kaçırmasına neden olur.

Bulaşık makinenizin gider ve temiz su hortumları eski ise özellikle gider hortumunda kuruma görünür. Bu durumda cihaz su boşaltma esnasında su akıtabilir. Çatlak hortum tamir edilmez ve yenisi ile değiştirmek kesin çözüm olacaktır. Temiz su hortumundaki arızalarda cihaz çalışmadığı zaman bile su akıtabilir.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]