İçeriğe geç

Bosch Servisi

Bosch beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Arızalı Bosch ürünlerinizin aynı gün içinde onarımı için bizi şimdi arayın. Sizlere aynı gün içinde hizmet sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Bosch servisi şubemizi 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Servisleri

Bosch beyaz eşya onarımında uzman personelimiz ile tüm Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve fırın cihazları için yerinde servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca Bosch ocaklar için doğal gaz dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel bir onarım hizmeti için hemen arayın. 0216 527 62 72 numaralı telefondan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çamaşır makinenizin tamiri ve bakımı için doğru adrestesiniz. Tüm arızalarını yerinde gideriyoruz. Bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyorsa bizi hemen arayın. Kurutma makineleri için yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Kurutma makineleri yünden dolayı filtreleri tıkanır ve detaylı temizlik gerekir. Bosch buzdolabınızla ilgili tüm arızalar için hemen arayın.

Bosch Kombi Servisleri

Bosch kombi modelleri için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Bosch kombinizin aynı gün içinde tamirini istiyorsanız bizi şimdi arayın. Kombi tamir ve bakımında uzman personelimiz sizlere en hızlı şekilde kombi servis hizmeti sunuyor. Profesyonel bir destek için bizi hemen arayın. Kombi ekibimiz donanımlı servis araçları ile eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahipler ve arızaları yerinde çözüyorlar. Kombiler yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Yanma odası temizliği ve iyonizasyon ayarı yapılan cihazlar daha kısa sürede ateşler ve sıcak suyun soğuma arızalarının önüne geçilir. Ayrıca peteklerinizin bir kısmı ısınıyor bir kısmı ısınmıyorsa bizden destek alabilirsiniz. Tüm kombi modelleri için gerekli yedek parça ve tamir ekipmanlarına sahibiz. Profesyonel onarım için Bosch servis firmamızı şimdi arayın.

Bosch Klima Servisleri

Bosch klima servis hizmetleri sunan firmamız tüm Split tip Bosch klimalar için yerinde onarım yapıyor. Klimanızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Sektörün en tecrübeli klimacıları ile çalışan firmamız klima onarımlarına 1 sene garanti veriyor. Garantili bir klima onarım için hemen arayın. Klima tamiri yanı sıra yıllık bakım hizmetleri de veriyoruz. Profesyonel bir yıllık bakım için bizi şimdi arayın. Klima bakımında klimanız ilaç ile temizlenir. 2 saat kadar klimanın çalıştığı ortamdan uzak kalmanız gerekmektedir. Sonrasında sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Bosch klimalar için yer değişim hizmeti veriyoruz. Klima montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Yer değişikliği için hemen arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]