İçeriğe geç

Bostancı Arçelik Servisi

Arçelik cihazların onarımı için servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapıyor. Bostancı semtindeki en eski Arçelik servis firmalarından biri olarak sizlere güvenilir tamir hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bölgedeki Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servis sektörünün en tecrübeli ve donanımlı ustaları ile çalışan Bostancı Arçelik servisi şubemiz tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor.

Bostancı ve civarında ikamet ediyor, Arçelik ürünlerini kullanıyorsanız arıza durumunda bizi hemen arayın. Bostancı semtindeki en eski teknik servislerden biri olarak sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Servisimizde onarım için sadece orijinal parçalar kullanılır. Kaliteli çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bostancı Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarının tamamına teknik servis desteği sunuyoruz. İlçedeki en eski servis firmalarından biri olarak arızalara kusursuz ve garantili çözümler üretiyoruz. Bizi tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarınızla ilgili sorunlar için arayarak teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Garanti süresi dışında olan beyaz eşya cihazlarınızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Kurulum alanında tecrübeli teknisyenler montaj için gerekli olacak tüm ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Bu sayede Arçelik cihazınızın kurulumunu tek seferde ve profesyonelce yaparlar. Montaj ve kurulum ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Montaj ve kurulum ücretlerini kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bostancı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

bostancı arçelik servisi

Çamaşır makinesi deyince ev hanımlarının aklına ilk gelen marka Arçelik markasıdır. Bir çok alanda kaliteli işler yapan Arçelik, en sorunsuz çamaşır makinelerine sahiptir. Kaliteli bir Arçelik çamaşır makinesi servisi için dilediğiniz zaman Bostancı Arçelik servisi ofisimizi arayabilir, destek talep edebilirsiniz. Arızalı Arçelik çamaşır makinenizi aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Bostancı şubemizde çalışan ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Arıza ne olursa olsun evinizde yapabilecek deneyime ve teknik imkanlara sahiptirler. Servis olarak cihazları asla taşıma taraftarı değiliz.

Bostancı Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabınız soğutmuyor ise içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirebilirsiniz. Bostancı Arçelik servisi olarak sizlere en hızlı ve en ekonomik çözümleri üretiyoruz. Profesyonel bir Arçelik buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz. Arçelik cihazların tamirinde son derece tecrübeli ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Dilerseniz servisimize Whatsapp üzerinden de yazabilirsiniz.

Bostancı Arçelik Kombi Servis ve Bakım

Kombi alanında uzman teknisyenler ile siz Bostancı ilçesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır piyasada tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda ki tüm teknisyenler tecrübeli kişilerdir. Tüm kombi arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunan firmamızda yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm modeller için tamir ve bakım hizmeti sunan firmamız yaptığı tüm kombi onarımına 1 sene garanti veriyor. Kombiniz için geç saatlere kadar servis talebinde bulunabilirsiniz. Arızalı kombiniz için acil servis hizmeti istiyorsanız 0532 205 10 41 numaralı telefonumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden de sorularınızı sorabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bostancı Arçelik Klima Servis ve Bakım

Yaz kış sürekli olarak çalışan klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımını titiz ve kaliteli bir şekilde yaptırmak ve arızalı klimanızı bir an önce kullanabilmek için Bostancı Arçelik şubemizi şimdi arayın. Arçelik klimanızın tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Isıtma veya soğutma yapmayan, su akıtan, ses yapan tüm Arçelik klima modelleri için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Arçelik klimalarınız için servis önceliği veriyoruz. Bizi Arçelik klimalarla ilgili tüm teknik sorunlar için arayabileceğiniz gibi montaj ve de-montaj işlemleri için de arayabilirsiniz.

Tüm klima markalarında olduğu gibi Arçelik klimalarda bakıma ihtiyaç duyar. Bakım işlemi sayesinde klimanız daha rahat çalışır ve koku derdinden kurtulursunuz. Klima bakımı sırasında yapılan petek temizliği sayesinde klimanızın ortama yaydığı kötü kokudan kalıcı olarak kurtulursunuz.

Arçelik, Beko ve Altus ocak, fırın cihazları için tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Dönüşüm hizmetini gün içinde alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir dönüşüm hizmeti veriyoruz. Cihazların montajını yapıyor ve tüm gözleri test ediyoruz. Kaliteli bir dönüşüm hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Bostancı Arçelik Servisi Adresi : Ali Nihat Tarlan Caddesi Bostancı / Kadıköy

Bostancı Arçelik Servisi Telefon : 0216 388 06 33

Bostancı şubemiz ile Suadiye bölgesinde ikamet edenler de destek alabilir. Bunun için Suadiye Arçelik servisi sayfamızı ziyaret ederek arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]