İçeriğe geç

Bostancı Buzdolabı Servisi

Bostancı buzdolabı servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde onarım desteği sunuyor. Eski yeni tüm buzdolabı modelleri için bizleri arayarak yerinde onarım hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz. Onarımını yaptığımız tüm buzdolapları için 1 yıl garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde buzdolabınız aynı parçadan dolayı arıza verir ise ücretsiz değişim yapıyoruz.

Soğutmayan buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek ve yiyeceklerinizi kurtarmak için Bostancı buzdolabı servisi şubemizi hemen arayın. Kendi bünyemizdeki çağrı merkezi ile sizlere en kısa sürede servis yönlendiriyoruz. Kaliteli ve garantili buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz.

Bostancı Altus Buzdolabı Servisi

bostancı altus buzdolabı servisi

Altus buzdolabınız soğutmuyor ise gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile siz değerli bölge sakinlerine yerinde çözümler üretiyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun cihazın taşınmasına gerek yok. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazı taşımadan, evinizde tamir edebiliyoruz. Bostancı buzdolabı servisi şubemizde çalışan ustaların her biri alanında uzman kişilerdir. Orijinal yedek parçalar sayesinde onarım sonrası garanti veriyoruz. Yaşadığınız sorunların en kısa sürede çözülmesini istiyorsanız bizi aramanız yeterli.

Bostancı servisimiz haftanın 7 günü onarım desteği veriyor. Arızalı dolabınızı en hızlı şekilde ve en kısa sürede tamir ettirmek için Bostancı servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bostancı Arçelik Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok satış yapan buzdolabı markalarından biri olan Arçelik’in tüm modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Arçelik buzdolabı modelleri için Bostancı buzdolabı servisi şubemizi hemen arayın. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazlarınızı taşımıyor, yerinde onarıyoruz. Bu sayede yiyecekleriniz bozulmadan onarım yapabiliyor ve ekstra yiyecek masrafından kurtarıyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]