İçeriğe geç

Çamaşır Makinesi Servisi / Tamircisi

Çamaşır makinesi servisi arıyorsanız bizi hemen arayın. Maltepe ilçesindeki en eski tamir firmalarından biri olarak tüm modeller için teknik servis hizmetleri veriyoruz. Çamaşır makinesi çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor diyorsanız doğru yerdesiniz.

Çamaşır makinesi tamir bedelini dilerseniz kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Tüm bankaların kartları geçerlidir. Mobil pos sistemi ile çalışan firmamız internet üzerinden alış verişe açık tüm kredi kartlarından kapıda ödeme almakta. Çamaşır makinenizin körük lastiği ile ilgili sorunlar için bize Whatsapp üzerinden model veya fotoğraf bilgisi vermeniz yeterli olacaktır.

Kazan arızaları için çamaşır makineniz atölyeye alınır. Rulman değişimleri yerinde yapılmaz. Ağır işçilik gerektirir ve cihazın tüm işlemler bittikten sonra çamaşır makineniz tüm programlarda tek tek denenir.

Çamaşır Makinesi Körük Lastiği Fiyatları

Çamaşır makineniz su akıtıyor veya çamaşırlarınız lekeli çıkıyorsa körük lastiği özelliğini yitirmeye başlamış demektir. Körük lastiğini kendi başınıza değiştiremezsiniz. Körük lastiği değişimi için bizi şimdi arayın. Alanında uzman kadromuz ile tüm modeller için aynı gün körük lastiği değişim hizmeti veriyoruz. Körük lastiği fiyatları her model için değişmektedir. Körük lastiği fiyatı almak veya servis talebinde bulunmak için körük lastiğinin fotoğrafını çekip 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hesabımıza atmalısınız.

Bosch Körük Lastiği Değişimi Fiyatı

Bosch çamaşır makinelerinde ortalama 5 farklı körük lastiği bulunuyor. Bosch çamaşır makinesi körük lastiği değişimi için ortalama fiyatlar 750.00TL’den başlayıp 1.280,00TL’ye kadar çıkıyor. Peki net bir fiyat almak isterseniz ne yapmalısınız? 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere Bosch çamaşır makinenizin görselini atabilirsiniz. Model seçtikten sonra net bir fiyat verebiliriz.

Arçelik – Beko – Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinenizle ilgili teknik sorunlar için bizi şimdi arayın. Arızası ne olursa olsun çamaşır makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Profesyonel tamir hizmetleri sunan firmamız sizlere garantili onarım hizmeti veriyor. Bölgedeki en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyoruz. Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa bizi dilediğiniz zaman arayarak yerinde tamir ettirebilirsiniz.

Bünyemizdeki tecrübeli ustalar ile sizlere garantili Beko çamaşır makinesi tamir hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinenizin tüm teknik sorunları için bizi dilediğiniz zaman arayarak tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Ses yapan veya sıkmada ses yapan Beko çamaşır makinenizin arızası kazandan ise atölyeye alıyoruz. Tüm modeller için kazan tamir ve değişim hizmeti veriyoruz. Yüksek ücretler karşılığında kazan değişiminden ise tamir yoluna giderek tasarruf edebilirsiniz. Servisimizde tamirlerde değişimlerde 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan Beko çamaşır makineniz için servis önceliği tanıyoruz.

Bosch – Siemens – Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

siemens çamaşır makinesi servisi

Bosch markasına ait çamaşır makinelerinin en büyük özelliği kazanının büyük olmasıdır. Kilim, battaniye gibi ağır eşyaların yıkanmasına olanak sağlayan Bosch çamaşır makineleri çok kısa sürede kazan arızası verir. Eğer çamaşırlarınızda pas lekesi var veya çamaşır makineniz sıkmaya geçtiğinde uğultu yapıyorsa kazanın onarıma ihtiyacı var demektir.

Kazan için çamaşır makineniz atölyeye alınır. Tüm parçaları sökülür ve arızalı olanlar orijinal parçalar ile değiştirilir. Kazan arızası veren cihazlar atölyede 2 gün kalır ve tüm bakımları yapılır. Testlerden geçen Bosch çamaşır makineniz size tekrar teslim edilmek üzere paketlenir aynı şekilde yerine kurulur. Siz hiç bir şekilde uğraşmaz veya 2 günden fazla makinesiz kalmazsınız. Kaliteli ve hızlı çamaşır makinesi kazan onarımı için bizi şimdi arayın.

Şık tasarımları ile en çok tercih edilen çamaşır makinesi markalarından biri olan Siemens için tamir hizmeti sunuyoruz. Siemens çamaşır makinenizin modeli ne olursa olsun bizi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. Sektörün en eski beyaz eşya servisi olarak sizlere profesyonel bir servis hizmeti veriyoruz. Su akıtan, ses yapan, yürüyen tüm Siemens çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Arızalı cihazınızın aynı gün ve yerinde onarımı için bizi hemen arayın. Tüm Siemens çamaşır makinesi tamirleri 1 sene parça ve işçilik garantilidir.

Ariston – İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşya denince ilk gelen markalardan olan Ariston için çamaşır makinesi servis, bakım ve montaj hizmetleri için bizi şimdi arayın. Dilediğiniz zaman 0216 388 06 33 numaralı sabit hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm Ariston ve İndesit çamaşır makineleri için yerinde servis hizmeti sunuyoruz. Çamaşır makinenizin arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]