İçeriğe geç

Cevizli Ariston Servisi

Cevizli Ariston servisi, Kartal ve Maltepe ilçelerinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına beyaz eşya, kombi, klima servis hizmetleri veriyor. Ariston cihazlarınızın arızası veya modeli ne olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde onarım hizmeti alabilirsiniz. Tüm modelleri yerinde tamir edecek ekipman ve donanımlara sahibiz. Hızlı bir Ariston teknik servis hizmeti almak istiyorsanız Cevizli şubemizi hemen arayın.

Cevizli Ariston Kombi Servisi

Yıllardır satışı yapılan ve ekonomik fiyatlarından, sağlamlığından, şık tasarımlarından ötürü çok tercih edilen Ariston kombileri aynı gün içinde tamir ediyoruz. Ariston kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya su akıtıyorsa bizi hemen arayın. Tüm bu sorunları yerinde giderecek donanımlı servis araçlarına sahibiz. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir.

Firma olarak ustalarımızın yaptığı tüm onarımlara ve değiştirdikleri parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan Ariston kombinizin değişen parçasında sorun çıkarsa hiç bir ücret alınmaz. Garantili bir teknik servis hizmeti için Cevizli Ariston servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında uyguladığımız nöbetçi servis sistemi ile sizleri hiç bir zaman yalnız bırakmıyoruz. Ariston kombi onarım fiyatlarımız son derece makuldür ve her işlem faturalıdır.

Cevizli Ariston Buzdolabı Servisi

cevizli ariston servisi

Geniş iç hacmi ve yerden yüksek ayakları ile ev hanımlarının ilk tercihi olan Ariston buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun asla taşımıyor ve sorunları yerinde gideriyoruz. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri için Cevizli Ariston servisi hemen arayın. Bizlere haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Cevizli Ariston Servisi Çamaşır Makinesi

Cevizli’de Ariston çamaşır makinesi servisi olarak, uzman teknisyenlerimizle sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Ariston markalı çamaşır makinelerinizde karşılaştığınız her türlü sorunu çözmek için buradayız. Deneyimli ekibimiz, hızlı ve etkili bir şekilde arızaları tespit ederek, çözüm odaklı yaklaşımımızla sorunları en kısa sürede gideriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Cevizli’de Ariston çamaşır makinesi servisi olarak, çamaşır makinenizin performansını artırmak ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]