İçeriğe geç

Ferhatpaşa Kombi Servisi

Ferhatpaşa Kombi servisi hizmetimiz kapsamında, tecrübeli teknisyenlerimizle kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arıza onarım ve kombi montajı gibi birçok alanda sizlere 10 yılı aşkın süredir destek olmaktayız.

Aynı gün ve yerinde servis hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ferhatpaşa Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde siz değerli komşularımıza gün içinde teknik servis hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Demirdöküm kombi modelleri için Ferhatpaşa kombi servisi şubemizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak her zaman sizlerin yanındayız. Kombi arızası ne olursa olsun cihaz yerinden sökülmez ve onarım yerinde yapılır. Her işlem için değiştirilen parçalar 1 yıl garantilidir.

Ferhatpaşa Buderus Kombi Servisi

Buderus kombi modellerinin tamamı için servis hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Buderus kombiler için Ferhatpaşa şubemizi arayarak teknik servis desteği alabilirsiniz. Yerinde ve garantili onarım hizmetleri sunan firmamız haftanın 7 günü sizlerin yanında.

Firmamızda eski yeni tüm modellerin yedek parçaları mevcuttur. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapabiliyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]