İçeriğe geç

Göztepe Buzdolabı Servisi / Tamircisi

Göztepe bölgesinde verdiğimiz Göztepe Buzdolabı Servisi / Tamircisi hizmetimiz kapsamında buzdolabınızla ilgili yaşadığınız tüm arızalar için hizmet veriyoruz. 

Whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçtiğinizde AYNI GÜN içerisinde ekiplerimiz sizlere hizmet vermek üzere adresinizde olacaklar.  Uygun fiyatlı politikamız ve aynı gün yerinde servis hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 

WHATSAPP DESTEK

0532 205 10 41

Göztepe Beko Buzdolabı Servisi

Göztepe şubemizde tüm Beko dolapların yedek parçaları mevcuttur. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Beko dolabınızı aynı gün içinde tekrar sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için bizi hemen arayın. Tüm arızalara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Her zaman tamir taraftarı olduk ve uygun çözümün tek yolu da budur. Göztepe buzdolabı servisi şubemiz haftanın 7 günü onarım desteği vermektedir. Dolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir hizmeti için doğru yerdesiniz.

Buzdolabı Ana Motor Değişimi

Göztepe buzdolabı servisi olarak eski yeni tüm modeller için ana motor değişimi yapıyoruz. Buzdolabı kompresör değişimi için fiyat almak istiyorsanız Whatsapp üzerinden dolabın fotoğrafını atarak fiyat alabilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]