İçeriğe geç

İndesit Servisi

İNDESİT BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ

İndesit beyaz eşya cihazları için tamir hizmetleri sunan firmamız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor. Garantili tamir hizmeti için doğru adrestesiniz.

İndesit Buzdolabı Servisi

İndesit buzdolabı onarımında tecrübeli ustalarımız ile sizlere kusursuz bir tamir hizmeti sunuyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan indesit buzdolabınızın tamiri için bizi şimdi arayın. İndesit’in tüm buzdolabı modelleri için tamir hizmeti sunuyoruz. Profesyonel bir buzdolabı onarımı için 0216 388 06 33 numaralı hattımızdan bizi şimdi arayın. Deneyimli personelimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Asla buzdolabınızı yerinden taşımıyoruz. Motor değişimi dahil tüm onarım işlemlerini yerinde ve aynı gün içinde yapabiliyoruz. İndesit buzdolabınız için servis talebinde bulunurken arızayı ve cihazın tam modelini belirtmek avantajınıza olacaktır.

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizin sorunu ne olursa olsun aynı gün içinde ve yerinde tamir ediyoruz. İndesit marka çamaşır makinelerinde en çok görülen su boşaltmama arızasını yerinde gideriyoruz. Kalıcı çözüm ve garantili onarım için bizi şimdi arayın. Dilediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü İndesit cihazlarınız için teknik servis hizmeti sunuyoruz. İndesit çamaşır makineniz ses yapıyor veya sallanıyorsa amortisör ve kazan onarımı için doğru adrestesiniz. Tamiri mümkün olan tüm parçaların onarımını yapıyoruz. Değişimi gereken parçalar ise orijinal parçalar ile değiştirili ve parçalar 1 sene garantilidir. Garantili çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı İndesit bulaşık makineleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Profesyonel bir bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenize gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor veya bulaşıklarınızı çiziyorsa bizi şimdi arayın. Tüm bu sorunlara kalıcı ve pratik çözümler sunuyoruz.

Servis olarak tüm cihazları yerinde tamir etme taraftarıyız. %90 tüm arızalar yerinde onarılacak şekildedir. Fakat bazı denenmesi gereken ve ağır işçilik gerektiren arızalarda cihazınız atölyeye alınır. Atölyeye alınan cihazınızın tüm bakımı yapılır. Atölyeye alınıp alınmayacağını ustanız size arıza tespitinden sonra söyler. Kaliteli bir onarım istiyorsanız bizi şimdi arayın. Haftanın 7 günü servis hizmeti sunuyoruz. Her akşam nöbetçi servisimiz bulunuyor. Profesyonel bir İndesit servis hizmeti için doğru adrestesiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]