İçeriğe geç

Kadıköy Buzdolabı Servisi

Kadıköy buzdolabı servisi olarak Kadıköy’ün tüm bölgelerinde Buzdolabı Servisi hizmeti sunmaktayız. Eski yeni tüm buzdolabı modelleri için servisimizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm işlere 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili ve kaliteli onarım için doğru yerdesiniz. Haftanın 7 günü nöbetçi ekiplerimiz ile en hızlı ve kesintisiz çözümleri biz sunuyoruz.

Buzdolabı tamiri, buzdolabı montajı, buzdolabı montajı gibi ihtiyaçlarınız için whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, buzdolabınızdaki arıza veya hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir; hatta aynı gün içerisinde gezici ekiplerimiz tarafından adresinizde buzdolabı onarım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı markaları arasında en bilindik markalardan biri olan Altus’un tüm modellerini yerinde tamir ediyoruz. Sorunu, modeli veya yaşı ne olursa olsun onarım buzdolaplarında her zaman evinizde yapılır. Kadıköy buzdolabı servisi şubemiz sektörün en eski firmalarından biridir. Yılların verdiği birikimle sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz.

Altus buzdolabı sigorta attırıyor ise cihazın fiş kontrolü yapabilirsiniz. Buzdolabınızın bağlandığı prizde ark veya kararma varsa sigorta attırma sorunu buradan kaynaklanıyordur. Eğer fiş veya priz ile ilgili bir sorun yoksa cihazın kendi parçalarından kaynaklı bir kaçak vardır. Bu durumda yapmanız gereken Kadıköy buzdolabı servisi şubemizi aramak.

Kadıköy Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunları gün içinde gidermek için diledikleri zaman Kadıköy buzdolabı servisi şubemizi arayabilirler. Eski yeni tüm Bosch dolapların ana kart, motor, sensör ve sigorta gibi en çok arıza yapan parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları hızlıca yerinde yapabiliyoruz. Profesyonel bir onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Yaşadığınız tüm arızalar yerinde giderecek donanıma sahibiz. Hem taşırken zarar görmesin hem de yiyecekleriniz bozulmasın diye tüm Bosch buzdolabı arızalarını yerinde gideriyoruz.

Bosch buzdolabı kapısı düşüyor ise aynı gün içinde kapınızı tamir edebiliriz. Kapı arızalarına çoğu firma atölyede çözüm üretir fakat biz Kadıköy buzdolabı servisi olarak evinizde tamir edebiliyoruz. Kırılma, sarkma ve conta yırtılmalarına profesyonel ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Kadıköy Arçelik Buzdolabı Servisi

kadıköy arçelik buzdolabı servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen buzdolabı markalarının başında gelen Arçelik’in tüm modelleri için yerinde buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, koku yapan Arçelik buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Kadıköy buzdolabı servisi firmamızı hemen arayın.

Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza, cihazın alt bölmesinin (veya üst bölmesinin) soğutmamasıdır. Çoğu kullanıcı bu durumlarda servis çağırmadan dolabın fişini çekip dinlendirmeyi tercih ediyor. Bu işlem için yanlış demek zor. Fakat çözümü ötelemekten ileri gitmeyecektir. Bu gibi durumlarda ilk olarak servis çağırmalı ve neden soğutmadığına dair tespit yaptırmalısınız. Sonrasında yapılacak işlem ne ise ilgili teknisyen sizi yönlendirecektir.

Hemen Ara > Aynı Gün Yerinde Hizmet

Uygun fiyatlı politikamız ile Kadıköy Buzdolabı Servisi / Tamircisi olarak Kadıköy bölgesinde kişi ve kurumlara güvenilir teknik servis desteği sağlıyoruz. 

Erenköy Buzdolabı Servisi, Buzdolabı Tamircisi

Kadıköy / Erenköy semtinde ikamet ediyorsanız buzdolabınızın markası ne olursa olsun bizi hemen arayın. Tüm buzdolabı modelleri için yerinde onarım hizmeti sunuyoruz. Yıllardır Erenköy bölgesine hizmet sunan firmamız hemen hemen tüm evlerde onarım yapmıştır. 2003 yılından beri sektörde faaliyetini sürdüren firmamız sizlere garantili ve kaliteli buzdolabı tamircisi olarak hizmet veriyor.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]