İçeriğe geç

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy kombi servisi, bölge geneline gün içinde teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Arızası ne olursa olsun kombinizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi dilediğiniz zaman arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm kombiler için bizleri arayabilirsiniz.

Kadıköy Kombi Tamiri

Arızalı kombinizi gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Yaşadığınız sorunların tamamını yerinde çözecek donanımlı servis araçlarına sahibiz. Kombinizin sorunu ne olursa olsun asla yerinden sökülmez. Parça değişimlerinin tamamı yerinde ve kombi üzerinde yapılır.

Kombilerde en sık görülen arıza peteklerin ısınmamasıdır. Bunun iki sebebi olabilir. Birincisi kombi kaynaklı ikincisi ise petek kaynaklıdır. Eğer petekleriniz uzun yıllardır hiç temizlenmemiş ise kombinizin gönderdiği sıcak su ısıtamaz. Bu da sizin kombinizin derecesini yükseltmesine neden olur. Dolayısıyla fazla doğal gaz faturasına. Petekleriniz için ortalama 3 yılda bir temizlik yaptırmalısınız. Kombi kaynaklı arıza var ise genelde pompa motoru veya filtre kaynaklı olabilir. Bu iki parçanın tespiti ve değişimi için Kadıköy kombi servisi şubemizi arayarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz.

Erenköy Kombi Servisi

Erenköy semtinde ikamet ediyorsanız arızalı kombiniz için Kadıköy kombi servisi şubemizi arayarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Kombinizin markası veya modeli ne olursa olsun gün içinde onarım yapıyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]