İçeriğe geç

Kadıköy Rowenta Servisi

Günümüzde yüksek ücretlerle alınan elektrikli ev aletlerinin de tamir veya bakım gibi ihtiyaçları yer almaktadır. Bunun için Bayraktar Servis olarak Rowenta markasına ait ürünler için çalışmalarımızı devam ettirmektedir. Kadıköy Rowenta servisi hizmetlerimizden faydalanmak için bizi hemen arayın.

Kadıköy Rowenta Teknik Servisi hizmetimiz kapsamında; Rowenta markasına ait elektrikli ev aletlerine tamir hizmeti vermekteyiz. 

Aynı Gün Hizmet

Tecrübeli ustalarımız Rowenta marka cihazlarınız için aynı gün yerinde servis hizmeti sunmaktayız. Parça değişimi gerektiren işlemler için 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. 

Servis talebinde bulunmak için hemen arayın!

Bostancı Rowenta Servisi

Bostancı bölgesinde Rowenta marka küçük ev aletlerinin tamiri için güvenilir bir servis arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz, Rowenta ürünlerinin her türlü arızasını çözmek için hazırdır. Hızlı ve etkili hizmetimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Rowenta ürünlerinizin performansını en üst düzeye çıkarmak ve uzun ömürlü kullanım sağlamak için bize ulaşın. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]