İçeriğe geç

Klima Servisi

Verdiğimiz Klima Servisi hizmetimiz kapsamında uzman teknisyenlerimiz bizlere ulaştığınız aynı gün içerisinde adresinizde klimanızla ilgili tamir, bakım – onarım ve tüm işlemleri gerçekleştiriyorlar. Ayrıca klima tamir hizmetleri için 1 yıl garanti sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası merkezli çalışmalarımız sayesinde uzun yıllardır kişi ve kurumlar için klima alanında önemli hizmetler veriyoruz.

Bu bölgedeki soğutma sistemleri teknik servisi alanında en eski işletmelerden biriyiz. Bu nedenle tüm sorunlar uzman teknisyenlerimiz sayesinde kısa sürede çözüm üretiyoruz. Klimanız, çalışmıyor, soğutmuyor, ısıtmıyor, su akıtıyor, ses çıkarıyor veya başka herhangi bir arıza oluşturuyorsa, tek yapmanız gereken whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçmek. Anında çözüm üretiyoruz ve istediğiniz tüm teknik işlemler için destek sunuyoruz.

Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı veya klima montajı gibi farklı hizmetler alanında sizler için daha detaylı bilgi vermek amacıyla, burada klimanızla ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorulara yanıt vermek için bulunuyoruz.

Klima Bakımı İstanbul / Klima Bakımı Gerekli Mi?

Klima bakımı hizmetini tüm klima marka ve modelleri için vermekteyiz. Klimaların sağlıklı ve uzun süre bozulmadan çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Çünkü sürekli olarak klimalarda bakteri oluşumu devam eder. Bu bakteriler soğuk ve sıcak hava değişimlerinden dolayı cihazın içerisinde kısa sürede üreyebilirler. Bu ısı değişimleri bakteri üretmesinin yanında cihazda kirlenme ve çeşitli tahribatlar da meydana getirir. Klimanızı bakımını yaptırmadan çalıştırmaya başlarsanız; klimanın içerisindeki bakterileri üfleme yoluyla sizlere ulaştıracaktır. Bu da hastalıkları beraberinde getirir. Aynı zamanda cihaza zarar vermesinden ötürü de klimanız kısa sürede çalışmaz duruma gelebilir. Klima bakımı yaptırmamak; hem sağlığınızdan hem de paranızdan olmanıza neden olabilir.