İçeriğe geç

Kombi Servisi

Kombi Bakım Hizmetleri

Kombi arızaları için yerinde ve garantili tamir hizmeti sunan firmamız sorun ne olursa olsun aynı gün içinde çözüyor. Sektörün en tecrübeli kombi teknisyenleri ile birlikte çalışan firmamız sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunar. İstanbul Anadolu Yakasında 14 yılı aşkın bir süredir tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamıza sabit telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Petekler ısınmıyor veya sıcak su gelmiyorsa bizi hemen arayın. Sektörün en yenilikçi firması olarak sizlere geç saatlere kadar ve pazar günleri de servis hizmeti veriyoruz.

Tüm kombi modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahip firmamız uzman teknisyenleri ile her zaman yanınızda. Arızası ne olur olsun bizi arayarak acil ve yerinde servis hizmeti talep edebilirsiniz. Peki servisimiz nerelerde hizmet veriyor? İstanbul Anadolu Yakası içinde ikamet eden tüm kombi kullanıcılarına hizmet veriyoruz. Servisimizde mobil pos kullanılmaktadır. Bu sayede tüm ödemeleri kredi kartı ile kapıda yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız servis kaydı bırakırken belirtmeniz yararlı olacaktır. Kombi bakımları usta olmayan kişiler tarafından yapılamaz. Yapılsa dahi adı bakım olmaz temizlik olur. Kombinin temizliğe değil bakıma ihtiyacı vardır. Özellikle bakımı toz alma zannedenler için tavsiyemiz sırf bunu yapan insanlarla çalışıp kombinizi mahvetmeyin. Düzenli olarak bakımı yapılan kombilerin %30 doğal gazdan tasarruf ettiği kesinleşmiştir.

Kombi bakımı ne işe yarar?
Kombi bakımı sayesinde kombiniz daha rahat çalışır ve kısa sürede ateşleme yapar. Rahat çalıştığı için sıcak su arızaları ve peteklerin ısınmaması gibi sorunları yaşamazsınız. Ayrıca cihazınızda arıza var ise büyümeden önüne geçmiş olursunuz. Yanma odası temizlenen ve iyonizasyon ayarı yapılan cihazlar daha etkili bir yanma yapar.

Peteklerinizde hava varsa her yeri ısınmaz. Boşuna kombi ısıtıcam diye gaz tüketir. Peteklerinizin havası alınmalı ve gerek duyulursa temizlik yapılmalıdır. Petek temizliği hakkında bilgi almak için 0532 205 10 41 numaralı telefondan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Petek temizliği işlemi uzun süren bir işlemdir. Kesinlikle çok soğuk havalarda yapılmaz. Kışa girmeden yaptırmak en doğru sonucu verecektir.

WHATSAPP DESTEK

0532 205 10 41

HEMEN ARA

0216 388 83 88

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]