İçeriğe geç

Koşuyolu Buzdolabı Servisi / Tamircisi

Koşuyolu Buzdolabı Servisi / Tamircisi hizmetimiz kapsamında aşağıdaki işlemler için whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilir veya adresinize servis talebinde bulunabilirsiniz. 

  • Buzdolabı Tamiri 
  • Buzdolabı Bakımı
  • Buzdolabı Montajı 
  • Buzdolabı Temizliği

işlemleri için HEMEN ARA!

Aynı gün ve yerinde onarım hizmetimizle kısa süre içerisinde buzdolabınızdaki arızalardan kurtulursunuz. Uygun fiyatlı politikamız ve kredi kartıyla ödeme seçeneğimiz ile Koşuyolu bölgesinde birçok kişi ve kuruma hizmet vermekteyiz. 

Koşuyolu buzdolabı servisi talepleriniz için profesyonel teknik destek sağlıyoruz. 

WHATSAPP DESTEK

0532 205 10 41

HEMEN ARA

0216 388 83 88

Koşuyolu buzdolabı servisi olarak sahip olduğumuz imkanlar ile yerli ve ithal tüm buzdolabı modelleri için onarım hizmetleri veriyoruz. Titiz ve garantili bir onarım istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde buzdolabınızı asla taşımıyoruz.

Koşuyolu Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens bilindiği gibi en kaliteli beyaz eşya üreticilerinden biridir. Her ürettiği cihazın arkasında duran Siemens’in tüm buzdolabı modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Siemens buzdolabını gün içinde çalışır hale getirtmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]