İçeriğe geç

Küçükyalı Regal Servisi

Küçükyalı Regal servisi, Regal beyaz eşya ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunuyor. Yaşadığınız teknik sorunları aynı gün içinde gidermek ve cihazlarınızı tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Küçükyalı servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 sene parça garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan Regal cihazlarınızın her zaman servis önceliği vardır. Tamir fiyatlarımız son derece ekonomik ve kalitelidir.

Maltepe ilçesinin tamamına servis, bakım ve montaj hizmetleri sunan Küçükyalı şubemizde tüm işlemler yerinde yapılır. Özellikle Regal buzdolabı arızalarının hepsini yerinde tamir ediyor ve cihazlarınızı taşımıyoruz. Kusursuz ve 1 yıl garantili Regal buzdolabı tamiri için hemen arayın.

Küçükyalı Regal Klima Servisi

Regal klima modellerinde en sık gördüğümüz arızaların başında tam soğutma yapmaması gelir. Eğer Regal klimanız sürekli çalışıyor fakat soğuk hava yerine ılık üflüyorsa gazında eksilme veya kaçak olabilir. Klimanızı bu şekilde çalıştırmak hem işinize yaramaz hem de klimaya zarar verebilir. Bunun yerine hiç vakit kaybetmeden Küçükyalı Regal servisi arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Aynı gün içinde Regal klimanızı tamir ettirmek veya bakımlarını yaptırmak için bizi şimdi arayın.

Küçükyalı Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışmayan Regal bulaşık makinenizi gün içinde kullanabilmek ister misiniz? Regal bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza ana kart arızasıdır. Küçükyalı Regal servisi olarak tüm Regal bulaşık makinesi modellerinin ana kartlarına sahibiz. Bu sayede onarımları taşımadan yerinde yapıyoruz ve siz de cihazlarınızı tekrardan kullanabiliyorsunuz. Regal bulaşık makinesi ana kart değişim fiyatı için bizi arayarak cihazınızın modelinden fiyat alabilirsiniz. Onarımını yaptığımız tüm Regal bulaşık makinelerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Küçükyalı Regal Buzdolabı Servisi

Ekonomi fiyatları ile her bütçeye hitap eden Regal buzdolabı modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan Regal dolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir edilsin istiyorsanız tek yapmanız gereken Küçükyalı Regal servisi aramak. Firmamızda eski yeni tüm buzdolabı modelleri için servis desteği vardır. Hızlı ve kaliteli çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Servisimiz tüm arızaları yerinde çözmektedir. Arızası ne olursa olsun dolabınız asla yerinden taşınmaz. Hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız bizi şimdi arayın.

Regal buzdolabı SR arıza kodu, cihazın soğutmadığını gösterir. Eğer dolabınız SR alarmı yakıp sürekli olarak ses çıkartıyor ise dolabı kontrol etmenizde fayda var. Kapıyı açık unutmuş olabilirsiniz veya cihazınızda sorun vardır.

Regal buzdolabı alt taraf soğutmuyor şikayetiniz varsa ilk olarak dolabın arkasında bulunan motor tasını kontrol etmelisiniz. Eğer tasta hiç su yoksa cihazın eritme sorunu vardır. Eğer tasta su varsa cihazın damper termostat arızası vardır.

Küçükyalı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz sıkma yapmıyor ise servis çağırmadan önce attığınız çamaşırları kontrol edin. Regal çamaşır makinelerinde denge sensörü vardır. Bu sensör çamaşır dengesiz ise devreye girer ve kazan zarar görmesin diye sıkmaya girmez. Bu durumda yapılması gereken çamaşır dağıtmaktır. Özellikle tek parça yıkayan müşterilerimizin çoğu bundan şikayetçidir. Fakat servis gelse bile bu bir arıza olmayabilir. Dediğimiz durum dışında amortisör arızalarında da cihaz aşırı sallanır ve sıkmaya girmez. Bu sefer amortisör değişimi için Küçükyalı Regal servisi arayabilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]