İçeriğe geç

Maltepe Alarko Servisi

Maltepe Alarko servisi, Alarko kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili onarım yaptırmak ve periyodik bakım hizmeti almak için Maltepe şubemizi hemen arayın. Firma olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm Alarko cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan, git yapmadan, tek seferde tamir ediyoruz.

İlçenin en eski kombi ve klima tamircisi olan şubemiz tüm cihazlar için onarım desteği alabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir. Tüm teknisyenlerimiz son derece tecrübeli ve işini severek yapan insanlardır ve sahip oldukları teknik imkanlar ile sizlere en doğru çözümleri sunuyor.

Maltepe Alarko Klima Servisi

Alarko klima modellerinin tamamı için bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Klima onarımında deneyimli teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Maltepe Alarko servisi şubemizde her onarım ve parça değişimi garantilidir. Yaşadığınız tüm teknik sorunlara en hızlı şekilde çözümler üretiyoruz.

Maltepe Alarko Kombi Servisi

Kombiniz sıcak su vermiyor mu? Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Donanımlı araçlarımız ile tüm Alarko kombi modelleri için servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Maltepe Alarko servisi olarak kombinizin tüm işlemlerini yapıyor ve 1 yıl garanti veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan, koku yapan tüm Alarko kombiler için bizleri hemen arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]