İçeriğe geç

Sancaktepe Buzdolabı Servisi

Sancaktepe buzdolabı servisi tüm modeller için aynı gün içinde onarım desteği veriyor. Çalışmayan tüm dolap modelleri için bizleri arayarak teknik destek kaydı açtırabilirsiniz. Profesyonel ve işinin ehli kadromuz ile sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz. Hiç şüphesiz bir evde olmazsa olmaz tek beyaz eşya buzdolabıdır. Çünkü telafisi olmaz. Özellikle yaz aylarında bozulan dolabınız tamir masrafının yanı sıra sizlere yiyecek masrafı da açacaktır. Bu duruma düşmemek için Sancaktepe şubemizi aramanız yeterlidir. Arıza ne olursa olsun dolabınızı aynı gün içinde çalıştırıyoruz.

Sancaktepe Buzdolabı Motor Değişimi

Buzdolabınız hiç soğutmuyor veya tam çalışacağı zaman ses çıkartıp duruyorsa ana motor arızalı olabilir. Bu durumda oksijen kaynağı ile yeni motor montajı yapılmalıdır. Çoğu servis ana motor değişimi için dolabınızı atölyeye alacaktır. Biz Sancaktepe buzdolabı servisi olarak sizlere yerinde çözüm üretiyor, ana motoru evinizde değiştiriyoruz. En geç 1 saat içinde dolabınızı çalışır hale getiriyoruz. Markası veya modeli ne olursa olsun servisimiz için fark etmez. Tüm cihazların motor değişimi garantili bir şekilde yerinde yapılır.

Sancaktepe Buzdolabı Fan Değişimi

Eğer buzdolabınız sesli çalışıyor ise arıza tespitini kendiniz yapabilirsiniz. Nasıl mı? Ses geldiği zaman cihazın kapaklarını açın eğer ses duruyorsa fan arızalıdır. Eğer ses durmuyor devam ediyorsa ana motor veya damper arızalıdır. Her iki durum içinde dilediğiniz zaman Sancaktepe buzdolabı servisi arayarak destek talep edebilirsiniz. Sektörün en eskilerinden biri olarak onarımları yerinde yapıyoruz. Buzdolabı fan değişimi ve pervane değişimi için uygun fiyata destek almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sancaktepe Ariston Buzdolabı Tamiri

sancaktepe buzdolabı servisi

Ariston buzdolabı modellerini kullananlar için Sancaktepe buzdolabı servisi olarak yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ve garantili tamir hizmeti almak için tek yapmanız gereken şubemizi aramak. Donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile haftanın her günü sizlerin yanındayız.

Soğutmuyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor dediğiniz Ariston buzdolabınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek isterseniz bölge servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Kusursuz ve garantili onarım için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]