İçeriğe geç

Tuzla Ariston Servisi

Tuzla Ariston servisi şubemiz ilçe geneline Ariston beyaz eşya, kombi ve klima onarım hizmetleri vermektedir. Her biri alanında uzman teknisyenler ile siz değerli ilçe sakinlerine kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Firmamız tarafından onarımı ve parça değişimi yapılan Ariston cihazlar 1 yıl garantilidir. Titiz ve kaliteli bir onarım desteği almak istiyorsanız haftanın 7 günü bizi arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Tuzla Ariston Kombi Servisi

tuzla ariston servisi

Ariston kombi arızası varsa kış ayında soğukta beklemenize gerek yok. Kombi tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün içinde kombi onarım desteği veriyoruz. Profesyonel çözüm için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Sizlerden gelen arıza bildirimine ve cihazın modeline uygun parçalar ile geliyor ve onarımı yerinde yapıyoruz. Kombi arızalarında asla cihaz taşınmaz veya yerinden sökülmez. Orijinal parçalar ile onarım yaptığımız için gün içinde tamir edebiliyoruz.

Onarım sonrasında sizlere 1 yıl parça garantisi veriyor ve garanti belgenizi işlem bitiminde, yerinde imzalıyoruz. Tuzla Ariston servisi olarak ilçenin tamamına gün içinde geliyoruz. Kombinizin arızası ne olursa olsun tamiri mümkündür. Bildiğiniz gibi ülkemizde beyaz eşya ve kombi, klima fiyatları son bir yıl içinde iki katı artmış durumda. Yeni cihazlar alarak kendinizi büyük masraflara sokmaktansa var olan cihazınızı tamir ettirerek büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

Tuzla Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile siz değerli Tuzla ilçesi sakinlerine aynı gün içinde buzdolabı tamir desteği veriyoruz. Eski yeni tüm Ariston buzdolabı modellerinin tamamı için Tuzla servisimizi arayabilirsiniz. Kusursuz ve garantili tamir için tek yapmanız gereken sabit hattımızdan bizlere ulaşmak. Arıza bildiriminde bulunduğunuz an size en yakın servis aracını yönlendiriyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]