İçeriğe geç

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye kombi servisi, alanında uzman kadrosu ile siz değerli ilçe sakinlerine yerinde teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili ve kaliteli onarım için yapmanız gereken Ümraniye şubemizi arayarak kombinizin modelini ve iletişim bilgilerini vermek. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm modellere yerinde müdahale ediyoruz. Arıza ne olursa olsun kombiniz asla taşınmaz.

Ümraniye Kombi Bakımı

Kombiler her yıl bakıma ihtiyaç duyar. Bakım işlemi sırasında yapılan iyonizasyon ayarı, filtre değişimi, yanma odası temizliği ve petek hava ayarı gibi işlemler sayesinde kombiniz daha verimli çalışır. Bu sayede daha az doğal gaz harcayarak daha fazla ısı üretir. Peki kombi bakımı ne zaman yapılmalı? Kombiler yaz ayında sadece sıcak su modunda kullanıldığı için pompası ve fanı çok yorulmaz. Ama kış aylarında petekleri de açtığınız zaman tam performans çalışır. Kombinizi kış moduna almadan önce muhakkak bakımlarını yaptırmalısınız. Kombi bakımı yaptırmak için Ümraniye kombi servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilir veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Kombi Servisi

Firma olarak yaptığımız tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili teknik servis hizmeti almak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Parça değişimi gerektiğinde cihazınızın markası ve modeline göre orijinal parça kullanıyoruz. Aynı parça 1 yıl içinde tekrar hata verirse ücretsiz değişim yapıyoruz. Ayrıca garanti süresi içinde arızalanan cihazlara her zaman servis önceliği veriyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]