İçeriğe geç

Üsküdar Buzdolabı Servisi

Üsküdar buzdolabı servisi, tüm modeller için onarım hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili buzdolabı tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, soğutmayan, ses yapan veya su akıtan tüm buzdolabı modelleri için bizleri arayabilir ve yerinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

Üsküdar Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde deneyimli teknisyenlerimiz ile Üsküdar ilçesinde ikamet eden Arçelik buzdolabı kullanıcılarına en hızlı çözümleri üretiyoruz. Donanımlı teknik servis araçlarımız ile Arçelik buzdolabınızı taşımadan tamir ediyoruz.

Soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor dediğiniz tüm Arçelik buzdolabı modelleri için Üsküdar buzdolabı servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Orijinal yedek parça imkanlarımız ve konusunda uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Buzdolabı Su Akıtıyor

Model ne olursa olsun buzdolaplarında en sık görülen arıza su akıtma arızasıdır. Bu arızanın bir çok sebebi vardır ve en belirgin olan kapı arızasıdır. Eğer buzdolabınızın kapısı tam kapanmaz, dolap hava alırsa su akıtmaya başlar. Sıcak hava ile soğuk havanın buluştuğu yerlerde karlanma olur. Çok kısa bir sürede eriyen bu kar dolabın içine su birikintisi olarak akar. Peki buzdolabı su akıtıyor ise ne yapmalısınız? Üsküdar buzdolabı servisi şubemizi arayarak servis talebinde bulunmalı ve arıza kaydı bırakırken cihazın modelini de belirtmelisiniz.

Yerinde Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın arızası, yapılacak işlem ne olursa olsun kesinlikle yerinde yapıyoruz. Dolaplar taşınması en zor cihazlardır. Hem ebatlarından ötürü hem de içindeki gaz ve yağ sisteminden ötürü taşıması oldukça zordur. Taşınan dolapların büyük bir kısmında yanlış işlem yüzünden hata görünür. Buzdolabım taşınmasın, yerinde tamir edilsin istiyorsanız Üsküdar buzdolabı servisi şubemizi hemen arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

“Üsküdar Buzdolabı Servisi” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Acıbadem Buzdolabı Servisi, Buzdolabı Tamircisi

Yorumlar kapalı.