İçeriğe geç

Yenisahra Buzdolabı Servisi / Tamircisi

Yenisahra buzdolabı servisi olarak Ataşehir ve civarında ikamet eden müşterilerimize aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Yaşadığınız buzdolabı arızalarına kalıcı olarak çözüm bulmak istiyorsanız Yenisahra şubemizi hemen arayın. Bölgenin en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere garantili onarım desteği veriyoruz. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan tüm buzdolaplarına servis önceliği veriyoruz. Eğer aynı parça arızalı ise ücretsiz olarak değiştiriyoruz.

Buzdolabı arızalarını en hızlı şekilde ve kısa sürede gidermek için Yenisahra şubemizi aramanız yeterli. Kusursuz ve garantili bir çözüm için doğru yerdesiniz. Firmamızda marka bağımsız onarım desteği verilmektedir. Buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak profesyonel çözüm bulabilirsiniz.

Yenisahra Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabınız soğutmuyor ise aynı gün içinde tamiri mümkün. Bunun için yapmanız gereken Yenisahra buzdolabı tamircisi şubemizi arayarak kayıt bırakmaktır. Buzdolabı arızalarında en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan Bosch buzdolabı modellerinin tamamının yedek parçalarına sahibiz. Arıza ne olursa olsun Bosch dolabınızı asla taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz.

Garantili Yenisahra Buzdolabı Servisi

Yenisahra şubemiz tarafından tamir edilen tüm dolaplar 1 yıl garantilidir. Değiştirdiğimiz parçaların her birisi sıfır ve kutusundan evinizde çıkartılır. Garanti süresi içinde değişen parça arızalanır ise ücretsiz bir şekilde yenisi ile değiştirilir.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]