İçeriğe geç

Ataşehir Altus Servisi

Altus beyaz eşyalarınızın tüm arızalarını bizimle paylaşarak en kısa sürede tamirini sağlayabilirsiniz. Servisimiz donanımlı Altus servis araçları ile tüm Altus beyaz eşyaların yedek parçalarını yanında taşıyor. Bu sayede cihazınızın modeli veya arızası ne olursa olsun aynı gün içinde kullanabiliyorsunuz. Kusursuz ve kaliteli bir Altus teknik servis hizmeti almak için Ataşehir Altus servisi hemen arayın.

Ataşehir Altus Klima Servisi

İlçedeki en eski klima tamir firmalarından biri olarak siz değerli Altus klima kullanıcılarına gün içinde onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili onarım için servisimizi hemen arayın. Profesyonel klimacı ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Ataşehir Altus servisi şubemizde her onarım ve parça değişimi 1 yıl garantilidir. Siz de yapılan işlem sonrası garanti almak, cihazınız arızalandığı zaman karşınızda muhatap bulabilmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Klima tamirinde hız son derece önemlidir. Ataşehir bölgesinde klima kullanımı oldukça yoğun olduğu için farklı bölgelerde hizmet sunamıyoruz. Maltepe Altus servisi şubemizde ayrıca bölge için klima servis desteği verilmektedir.

Ataşehir Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız arızalandığında içindeki yiyecekler bozulmadan, kısa sürede onarım desteği almak isterseniz Ataşehir şubemizi hemen arayın. Haftanın 7 günü aralıksız teknik servis desteği sunan şubemizde tüm işlemler taşınmadan, yerinde yapılır. 1 yıl garantili teknik servis hizmetleri sunan Ataşehir Altus servisi tüm imkanları ile sizlere kalıcı çözümler üretmeye devam ediyor. Arızası ne olursa olsun bizleri dilediğiniz zaman arayarak Altus buzdolabı tamiri desteği alabilirsiniz.

Ataşehir Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bu arızaların tümünden bir gün içinde kurtulabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ve yedek parça donanımlı araçlarımız ile tüm Altus çamaşır makinesi arızalarını yerinde gideriyoruz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız bizi hemen arayın.

Haftanın 7 günü Altus çamaşır makinesi tamir hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçaları ve onarımları için bizi arayabilirsiniz. Altus çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın kazan dağıtmasıdır. Eğer Altus çamaşır makineniz aşırı sallanıyor, uçak kalkar gibi ses yapıyor ise kazan dağıtmış olabilir. Bu durumda cihazın atölyeye alınması gerekebilir.

Atölyeye alınan cihazlar en geç bir hafta içinde teslim edilir. Kazan arızalarında önce onarıma gidilir ve daha az masraf ile cihaz sorunsuz çalışacak hale getirilir. Ekonomik ve kaliteli bir Altus çamaşır makinesi kazan onarımı için Ataşehir Altus servisi hemen arayın.

Ataşehir Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinem su boşaltmıyor, altından sürekli su kaçırıyor. Altus bulaşık makinesi kullanıcılarından genelde bu şikayetleri alırız. Bu arızaların tümü yerinde çözülecek arızalardır. Cihazın krom kazanında delik var ise onarım yoluna gidilir. Fakat delikler yama tutmaz ise direkt olarak atölyeye alınır ve kaynak ile onarım yapılır. Su boşaltmama arızalarının tümü yerinde onarılır. Servis talebinde bulunurken cihazın model numarasını belirtmeniz işin daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

Kusursuz ve ekonomik Altus beyaz eşya onarımı için Ataşehir Altus servis şubemizi hemen arayın. Haftanın 7 günü teknik destek hizmetleri veriyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 3 Ortalama: 5]