İçeriğe geç

Ataşehir Vestel Servisi

Ataşehir Vestel servisi, ilçe genelinde Vestel beyaz eşya servis hizmetleri vermektedir. Arızalı Vestel marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocaklar için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir servis olarak model ayırt etmeksizin tamir desteği veriyoruz.

Vestel kullanıcıları için teknik servis hizmeti veren firmamız arızaları yerinde ve aynı gün içinde gideriyor. Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca Vestel klimalar için teknik servis, periyodik bakım ve montaj, de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Ataşehir Vestel Servisi, bölgenin en eski teknik servis firmalarından biridir. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamız tüm onarımları yerinde yapıyor. Servisimiz onarımını yaptığı tüm cihazlara 1 sene garanti veriyor. Parça değişimlerini ve onarımları 1 yıl garantili olarak yapan firmamızda arıza tekrarı olan cihazların servis önceliği vardır. Profesyonel bir onarım hizmeti için Ataşehir Vestel şubemizi şimdi arayın. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Vestel Buzdolabı Servisi

Şube olarak tüm Vestel dolapları yerinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun Ataşehir ofisimizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Sektörün en eski buzdolabı tamir firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Servisimiz motor değişimi dahil Vestel buzdolabında yapılacak tüm işlemleri yerinde yapıyor. Servisimiz tüm buzdolabı onarımlarını aynı gün içinde ve yerinde yapıyor. 1 yıl garantili Vestel buzdolabı tamiri için bizi şimdi arayın. Ataşehir Vestel servisi soğutma ekibi ile model ayırt etmeden onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Vestel buzdolabınızın kapağı kapanmıyor, karlanma yapıyor veya etrafı aşırı ısınıyorsa zaman kaybetmeden bizi arayın.

Ataşehir Vestel Klima Servisi

Vestel klima onarımında tecrübeli ekibimiz ile sizlere kusursuz bir servis ve montaj hizmeti sunuyoruz. Klimanızın yer değişikliği, yeniden kurulumu veya sökümü için bizi arayarak titiz bir hizmet alabilirsiniz. Bölgenin lider servis firmalarından biri olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Arızaların onarımlarında deneyimli teknisyenlerimiz ile sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüyoruz.

Ataşehir Orijinal Vestel Yedek Parça

Vestel beyaz eşya onarımında kullandığımız yedek parçalar kesinlikle orijinal parçalardır. Kaliteli ve garantili orijinal yedek parça için doğru adrestesiniz. Servisimiz Ataşehir ilçe geneline gün içinde destek vermektedir.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]