İçeriğe geç

Beylerbeyi Bosch Servisi

Kullandığınız Bosch cihazların bakımını yaptırdınız mı? Çoğu kullanıcı sadece kombi ve klimaların bakımı var zannediyor. Fakat Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi hatta buzdolabı bile bakıma ihtiyaç duyar. Peki bakım yaptırmazsanız ne olur? Ortalama ömürleri 8 ile 12 yıl arasında olan cihazlarınız daha 4. veya 5. yılından sonra sizlere problem çıkartmaya başlar. Beylerbeyi Bosch servisi olarak tüm Bosch beyaz eşya kullanıcılarına periyodik bakım hizmetleri veriyoruz.

Beylerbeyi Bosch servisi, Bosch kullanıcıları için haftanın 7 günü teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Bosch teknik servis için bizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde arızaları yerinde çözüyoruz. Arızaları ne olursa olsun beyaz eşyalarınızı taşımıyor yerinde tamir ediyoruz.

Beylerbeyi Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch bulaşık makinesi modelleri için yıllardır tamir, bakım ve montaj hizmetleri veren bir firma olarak Bosch bulaşık makinelerinde aslında bizler de şikayetçiyiz. Yeni nesil motorlar çoğu kullanıcının başına bela oldu. Sebebi ise tamir edilememesi ve değişim fiyatının çok pahalı olması. Eğer Bosch bulaşık makineniz E09, E15 hata kodu veriyor veya temiz yıkamıyor ise Beylerbeyi Bosch servisi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Arızaların çoğunu yerinde giderecek ekipman ve donanımlara sahip servisimiz de en çok baş ağrıtan arıza motorlu rezistans arızasıdır.

Beylerbeyi şubemiz beyaz eşya tamirinde son derece modern bir atölyeye sahiptir. Her ne kadar cihazlarınızı atölyeye alma taraftarı olmasak da atölye ortamı gerektiren onarımları en kusursuz şekilde yapıyoruz. Bosch bulaşık makinenizi evinizde, taşıtmadan tamir ettirmek istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Beylerbeyi Bosch servisi olarak her zaman sizlerin yanındayız. Haftanın 7 günü bizlere ulaşarak onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Beylerbeyi Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın arızasını aynı gün içinde tamir ettirmek ve garantili onarım desteği almak için bizi hemen arayın. Beylerbeyi Bosch servisi olarak sizlere yerinde çözümler sunuyoruz. Bosch buzdolabı motor değişimi dahil tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Servisimiz arızalı parçayı tespit ettikten ve çözümünden emin olduktan sonra sizlere fiyat bilgisi veriyor. Tüm onarımlar sizin onayınız dahilinde yapılır. Buzdolabı onarımında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Onarım fiyatlarımız oldukça ekonomik ve yapılan işlemler garantilidir.

Bosch buzdolabı alarm veriyor ise aşağıdaki adımları uygulayın;

  • Buzdolabının alarm butonuna bir kere basın.
  • Buzdolabının kapı contalarını kontrol edin.
  • Buzdolabının arka kısmındaki kapağı söküp motor fanını kontrol edin.
  • Derin dondurucu kısmındaki havalandırma kanallarının açık olduğundan emin olun.

Beylerbeyi Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyorsa bizi hemen arayın. Beylerbeyi Bosch servisi sizlere arıza onarımlarını yerinde yapıyor. Tüm parçaların değişimleri evinizde mümkün. Bu sayede aynı gün içinde ve tek seferde sorunları gideriyoruz. 1 yıl garantili Bosch çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]