İçeriğe geç

Bostancı Vestel Servisi

Bostancı Vestel servisi, Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde Vestel beyaz eşya, Vestel klima servis hizmetleri veriyor. Tüm modeller için onarım desteği sunan firmamızda yapılan parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Kaliteli ve titiz bir işçilik ile onarım yapılsın istiyorsanız Bostancı servisimizi hemen arayın. Sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Firma olarak nöbetçi ekiplerimiz ile haftanın 7 günü hazırız.

Bostancı Vestel Klima Servisi

Vestel klimanız soğutmuyor ise sıcak yaz günlerinde servis beklemek derdine son. Klima onarımında uzman teknisyenlerimiz ile tüm Vestel klima modelleri için gün içinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel bir Vestel klima tamiri için tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Eski yeni tüm Vestel klima modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bostancı Vestel servisi arayarak yerinde onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Bostancı Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya sallanıyorsa hiç vakit kaybetmeden bizleri arayın. Donanımlı beyaz eşya teknik servis araçlarımız ile tüm modelleri tek seferde ve yerinde tamir ediyoruz. Nadiren de olsa anakart arızalarında maalesef bir gün fazladan beklemeniz gerekebilir. Bunun için tespit yapıldıktan sonra size net gün bilgisi veriliyor. Bostancı Vestel servisi olarak cihaz taşımıyoruz. Tüm onarımları yerinde yapıyor ve 1 yıl garanti veriyoruz.

Bostancı Vestel Buzdolabı Servisi

bostancı vestel servisi

Şık tasarımları ve cam kapaklı modelleri ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Vestel’in tüm cihazları için hızlı onarım desteği veriyoruz. Eski yeni tüm modeller için gün içinde çözüm üretiyor ve yiyeceklerinizin bozulmasına müsaade etmiyoruz. 1 yıl garantili Vestel Buzdolabı tamiri yaptırmak için Bostancı Vestel servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Vestel buzdolabı kapı kapanmıyor ise cihazın alt kısmındaki sebzelikleri kontrol edin. Zamanla sarkan plastik sebzelikler kapıya baskı yapar ve kapıda aralık kalır.

Buzdolaplarının kapı contaları ortalama 5 ile 8 yıl arasında sertleşmeye başlar ve tam kapanmaz. Böyle bir arıza için de cihazın kapı contalarına kaynar su dökerek yumuşatmalısınız.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]