İçeriğe geç

Çekmeköy Bosch Servisi

Çekmeköy Bosch servisi, yıllarını bu işe vermiş ustaları ve donanımlı servis araçları ile sizlere hızlı, kalıcı, ekonomik çözümler üretiyor. Profesyonel bir Bosch teknik servis hizmeti almak için Çekmeköy servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede cihazlarınızı en hızlı şekilde, en kısa sürede ve en kalıcı şekilde tamir edebiliyoruz.

Bosch cihazınızın arızasını aynı gün içinde gidermek istiyorsanız Çekmeköy Bosch servis şubemizi şimdi arayın. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile Bosch beyaz eşya, kombi ve klimalar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak ilçede faaliyet gösteren firmamız sorunlara pratik çözümler sunuyor. Orijinal yedek parçalar ile kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz. Tarafımızdan tamiri yapılan tüm Bosch cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi ve klimalar için tamir hizmetimiz mevcuttur. Her bir alanın ekibi farklı ve her biri işinin ehlidir. Tamir süresi çok kısa ve ekonomiktir. Servisimiz kredi kartı ile ödeme almaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız bunu telefonda belirtmeniz yeterli olacaktır. Tüm ekiplerimiz mobil pos kullanmaktadır. Servis, bakım ve montajlarda kart geçerlidir.

Çekmeköy Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch markasına ait tüm beyaz eşya cihazlarını yerinde tamir edebiliyoruz. Atölyeye alınma durumu çok nadiren görülür. Çamaşır makinelerinde sadece kazan arızaları atölyeye alınır. Bosch markasına ait bulaşık makinelerinin çoğunda ısıtmalı motor vardır. Bu motorların değişimi yapıldığında çalışılan alanın batma olasılığı çok yüksektir. Cihazın bulunduğu yerin durumuna göre bu arıza için de atölyeye alınabilir. Atölyeye alınan tüm Bosch cihazlar bakımları yapılıp teslim edilir.

Tüm Bosch beyaz eşyalarınız için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan tüm cihazların servis önceliği vardır. Garanti kapsamında kalan cihazlar için indirimli fiyatlar uygulanır.

Çekmeköy Bosch Buzdolabı Servisi

çekmeköy bosch buzdolabı servisi

Buzdolabı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Bosch’un tüm modelleri için tamirat ve tadilat hizmetleri veriyoruz. Kaliteli ve garantili onarım istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Çekmeköy Bosch servisi firmamızda buzdolabı taşınmaz, onarımların hepsi yerinde yapılır. Soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor dediğiniz tüm Bosch buzdolapları için servisimizi hemen arayın.

Bosch buzdolabı alt taraf soğutmuyor ise ilk önce dolabın kapaklarını kontrol edin. Eğer dolabınızın kapakları tam anlamıyla kapanmıyor ise cihazın içine sıcak dolduğunda kanallar buz ile dolar. Bu da havanın alta geçmesine engel olur. Böyle bir arıza ile karşılaştığınızda ilk olarak yapmanız gereken cihazın fişini çekip kapakları açık en az 2 gün bekletmeniz. Cihazın hava kanalları açılınca dolaşım yeniden başlayacak ve artı derece olan kısım yeniden soğumaya başlayacaktır.

Çekmeköy Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch bulaşık makinesi tamirinde uzman teknisyenler sayesinde tüm arızalara kalıcı ve pratik çözümler üretiyoruz. Bosch bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya tam tersi sürekli yıkama yapıyor ise hiç panik yapmadan Çekmeköy Bosch servisi arayın. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan Çekmeköy şubemiz sizlere profesyonel çözümler üretiyor. Yaptığımız tüm işlemler resmi evrakla garanti altındadır. İşlem bitiminde hem garanti belgeniz hem de faturanız evinizde kaşelenir.

Çekmeköy ilçesinde ikamet eden Bosch kullanıcılarına en hızlı çözümleri üreten şubemiz bulaşık makinesi modellerinin tamamı için onarım parçalarına sahiptir. Kusursuz ve garantili bir onarım istiyorsanız dilediğiniz zaman servisimizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda her işlem garantilidir. Bosch bulaşık makineniz ne kadar eski olursa olsun arıza durumunda servisimizi aramanız yeterli.

Çekmeköy Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Sağlamlık ve kalite denince herkesin aklına ilk Bosch grubu gelir. Bizler de Çekmeköy Bosch servisi olarak çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Bosch çamaşır makineleri için özel olarak servis hizmeti veriyoruz. Arızası ne olursa olsun kalıcı bir çözüm istiyorsanız Çekmeköy servisimizi hemen arayın. Sizlerden gelen servis taleplerine en kısa sürede çözümler üretiyoruz. Çekmeköy ilçesinde ikamet ediyorsanız arızalara gün içinde müdahale ediyoruz. Bu sayede sizler de vakit kaybetmeden cihazlarınızı tekrar kullanabiliyorsunuz.

Çekmeköy Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi modelleri için teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Bosch kombizin arızası ne olursa olsun Çekmeköy şubemizi arayarak tamir ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp hesabımızdan dilediğiniz zaman kombiniz hakkında merak ettikleriniz için bilgi alabilirsiniz.

Bosch kombiniz içinde yılda en az 1 defa bakım hizmeti almalısınız. Bosch kombilerin bakımında iyonizasyon ayarı, tank ayarı, yanma odası temizliği, filtre temizliği, peteklerin havasının alınması gibi temel işlemler yapılır. Soğuk kış günlerinde arızalı kombi ile beklemek istemiyorsanız düzenli bakım yaptırın. Düzenli olarak bakımları yapılan kombiler %30’a yakın tasarruf sağlar.

Çekmeköy ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir tamir hizmeti veren firmamız 7/24 çağrı merkezi desteği sunuyor. Haftada 6 gün teknik servis hizmeti veriyoruz. Acil durumlar için servis talebiniz olursa telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 5 Ortalama: 5]

“Çekmeköy Bosch Servisi” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Maltepe Bosch Servisi, Bosch Servisleri

Yorumlar kapalı.