İçeriğe geç

Pendik Arçelik Servisi

Pendik Arçelik Servisi, Arçelik cihazların onarımı için servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapıyor. Pendik ilçesindeki en eski Arçelik servis firmalarından biri olarak sizlere güvenilir tamir hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bölgedeki Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servis sektörünün en tecrübeli ve donanımlı ustaları ile çalışan Pendik Arçelik şubemiz tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor.

Pendik Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarının tamamına teknik servis desteği sunuyoruz. İlçedeki en eski servis firmalarından biri olarak arızalara kusursuz ve garantili çözümler üretiyoruz. Bizi tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarınızla ilgili sorunlar için arayarak teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Garanti süresi dışında olan beyaz eşya cihazlarınızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Kurulum alanında tecrübeli teknisyenler montaj için gerekli olacak tüm ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Bu sayede Arçelik cihazınızın kurulumunu tek seferde ve profesyonelce yaparlar. Montaj ve kurulum ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Beyaz eşya onarımı için Pendik Arçelik servisi hemen arayın.

Pendik Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineniz çalışmıyor, hata veriyor veya su akıtıyor ise doğru yerdesiniz. Tüm bu arızaları yerinde çözen Pendik Arçelik servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Resmi tatillerde ve hafta sonu nöbetçi ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz onarım hizmetleri veriyoruz. Tüm modellerin yedek parçaları için bizleri arayabilirsiniz. Kurutma makinesi lüks olmaktan çıktı. Artık büyük şehirlerde küçücük evlerde yaşıyoruz. Neredeyse balkonlu ev kalmadı. Ayrıca yer olsa bile çalışmaktan kurutmak için çamaşırları asacak, toplayacak vakit bulamıyoruz. Bu yüzden hemen hemen her evde kurutma makinesi bulunuyor. Kurutma makinesi arıza, bakım ve montajı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Pendik Arçelik Buzdolabı Servisi

Geniş iç hacmi ve dayanıklı, sessiz motorları ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Arçelik’in tüm modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Yerinde ve garantili Arçelik buzdolabı tamiri için Pendik Arçelik servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz.

Pendik Arçelik Kombi Servisi

Kombi alanında uzman teknisyenler ile siz Pendik ilçesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır piyasada tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda ki tüm teknisyenler tecrübeli kişilerdir. Tüm kombi arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunan firmamızda yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm modeller için tamir ve bakım hizmeti sunan firmamız yaptığı tüm kombi onarımına 1 sene garanti veriyor. Kombiniz için geç saatlere kadar servis talebinde bulunabilirsiniz. Arızalı kombiniz için acil servis hizmeti istiyorsanız 0532 205 10 41 numaralı telefonumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden de sorularınızı sorabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.

Pendik Arçelik Klima Servisi

Yaz kış sürekli olarak çalışan klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımını titiz ve kaliteli bir şekilde yaptırmak ve arızalı klimanızı bir an önce kullanabilmek için Pendik Arçelik şubemizi şimdi arayın. Arçelik klimanızın tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Isıtma veya soğutma yapmayan, su akıtan, ses yapan tüm Arçelik klima modelleri için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Arçelik klimalarınız için servis önceliği veriyoruz. Bizi Arçelik klimalarla ilgili tüm teknik sorunlar için arayabileceğiniz gibi montaj ve de-montaj işlemleri için de arayabilirsiniz.

Arçelik, Beko ve Altus ocak, fırın cihazları için tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Dönüşüm hizmetini gün içinde alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir dönüşüm hizmeti veriyoruz. Cihazların montajını yapıyor ve tüm gözleri test ediyoruz. Kaliteli bir dönüşüm hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]