İçeriğe geç

Ümraniye Arçelik Servisi

Arçelik cihazların onarımı için servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapıyor. Ümraniye ilçesindeki en eski Arçelik servis firmalarından biri olarak sizlere güvenilir tamir hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bölgedeki Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servis sektörünün en tecrübeli ve donanımlı ustaları ile çalışan Ümraniye Arçelik servisi şubemiz tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor.

Ümraniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarının tamamına teknik servis desteği sunuyoruz. İlçedeki en eski servis firmalarından biri olarak arızalara kusursuz ve garantili çözümler üretiyoruz. Bizi tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarınızla ilgili sorunlar için arayarak teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz.

Garanti süresi dışında olan beyaz eşya cihazlarınızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Kurulum alanında tecrübeli teknisyenler montaj için gerekli olacak tüm ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Bu sayede Arçelik cihazınızın kurulumunu tek seferde ve profesyonelce yaparlar. Montaj ve kurulum ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Montaj ve kurulum ücretlerini kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Ümraniye Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise aynı gün içinde bizi arayarak bu sorundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Yıllardır Ümraniye ilçesinde hizmet veren firmamız sizlere garantili çözümler sunuyor. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ümraniye Arçelik servisi firmamızda her buzdolabı tamiri 1 yıl garantilidir. Orijinal yedek parçalarlar ürettiğimiz çözümlerin arıza tekrarı olması durumunda ücretsiz servis desteği veriyoruz.

Arçelik Buzdolabı Su Akıtıyor Arızası

No-Frost buzdolabı modellerinde ana motor su ile serinletilir. Evap bölümündeki buzlanma çözüldüğünde su kanalından motor tasına iner. Fakat buzdolabınız eritmeye girmiyor veya aşırı soğutuyor ise bu kanal buzla tıkanır. Su kanalı tıkanan Arçelik buzdolabınız iç kısma su akıtmaya başlar.

Ümraniye Arçelik Kombi Servis ve Bakım

Kombi alanında uzman teknisyenler ile siz Ümraniye ilçesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır piyasada tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda ki tüm teknisyenler tecrübeli kişilerdir. Tüm kombi arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunan firmamızda yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Arçelik kombinizi gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Ümraniye Arçelik servisi olarak bölgede ikamet eden Arçelik kullanıcılarına yerinde servis hizmeti sunuyoruz. Arçelik kombi tamirinde uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel ve kalıcı çözüm için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Ümraniye Arçelik Klima Servis ve Bakım

Yaz kış sürekli olarak çalışan klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımını titiz ve kaliteli bir şekilde yaptırmak ve arızalı klimanızı bir an önce kullanabilmek için Ümraniye Arçelik şubemizi şimdi arayın. Arçelik klimanızın tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Isıtma veya soğutma yapmayan, su akıtan, ses yapan tüm Arçelik klima modelleri için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Arçelik klimalarınız için servis önceliği veriyoruz. Bizi Arçelik klimalarla ilgili tüm teknik sorunlar için arayabileceğiniz gibi montaj ve de-montaj işlemleri için de arayabilirsiniz.

Arçelik, Beko ve Altus ocak, fırın cihazları için tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Dönüşüm hizmetini gün içinde alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir dönüşüm hizmeti veriyoruz. Cihazların montajını yapıyor ve tüm gözleri test ediyoruz. Kaliteli bir dönüşüm hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]