İçeriğe geç

Ümraniye Siemens Servisi

Ümraniye Siemens servisi, aynı gün içinde Siemens cihazlarınız için tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli bir tamir ve bakım için bizi şimdi arayın. Ümraniye ilçesinin en eski Siemens teknik servisi olarak sizlere 1 yıl garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Siemens beyaz eşya ve klima modelleri için doğru yerdesiniz. Tüm bu cihazların onarımlarını gün içinde yapıyor, cihazlarınızı olduğu yerden taşımıyoruz. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız hemen arayın.

Ümraniye Siemens Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgesi çekmiyor ise Ümraniye Siemens servisi arayarak teknik servis desteği alabilirsiniz. 1 yıl garantili onarım yapıyor ve orijinal parçalar kullanıyoruz. Titiz bir onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak. Ümraniye servisimiz sektörün en eski küçük ev aletleri tamircilerinden biridir. Siemens elektrik süpürgeniz ne kadar eski olursa olsun bizleri arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Ümraniye Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makineleri piyasadaki en kaliteli bulaşık makinelerinden biridir. Siemens bulaşık makinenizin arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. Yıllardır Ümraniye ilçesinde hizmet veren firmamız Ümraniye’de ikamet eden Siemens bulaşık makinesi kullanıcılarına 1 yıl garantili onarım hizmeti sunuyor. Çalışmayan, su akıtan, temiz yıkamayan Siemens bulaşık makineniz için profesyonel tamir hizmeti istiyorsanız şimdi arayın. Temiz yıkamama problemi Siemens marka bulaşık makinelerinde en çok görülen arızalardan biridir. Siemens bulaşık makineniz temiz yıkamıyor veya bardakları çiziyorsa bizi şimdi arayın. Ümraniye Siemens servisi olarak tüm bu sorunlara taşımadan yerinde çözümler üretiyoruz. Eski yeni tüm Siemens bulaşık makinelerinin yedek parçalarına sahibiz.

Ümraniye Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

ümraniye siemens servisi

Artık her ev için zorunlu hale geçen çamaşır makineleri için yerinde servis hizmeti veriyoruz. Siemens çamaşır makinenizin arızası ne olursa olsun bizi arayarak yerinde tamir hizmeti talep edebilirsiniz. Siemens çamaşır makineleri için sadece denenmesi gereken durumlarda atölyeye alınması söz konusu olur. Bir de çamaşır makinelerinin kazan arızaları evde tamir edilemeyeceği için atölyeye alınır. Atölye ortamında tamir gören tüm cihazların bakımları yapılır ve temizlendikten sonra size paketlenmiş olarak teslim edilir. Servis tarafından tekrar kurulumu yapılır ve evinizde test edilir. Kaliteli bir Siemens çamaşır makinesi tamiri için hemen arayın.

Ümraniye Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Son zamanlarda bir çok evde kullanılan kurutma makineleri için teknik servis ve bakım hizmeti sunuyoruz. Kurutma makinelerinin pompa motoru yoktur. Zaten attığınıza çamaşıra göre çok az su çıkar. Bu su bir hazneye dolar ve her kurutmada bu hazneyi kontrol etmeniz gerekir. Sürekli olarak yün toplayan kurutma makinelerine 2 yılda bir bakım gerekir. Bu süreç attığınız çamaşıra göre değişir. Sürekli pamuklu kurutuyor iseniz yılda 1 defaya kadar düşer. Detaylı bir bakım hizmeti almak için sabit hattımızdan bizlere hemen ulaşın.

Ümraniye Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabı kullanıcıları için teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor veya ses yapıyorsa bizi hemen arayın. Bölgenin en eski ve köklü Siemens servis firması olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Motor değişimi gereken cihazların tüm işlemlerini yerinde yapıyoruz. Motor değişimi, vakum, filtre değişimi ve yeniden gaz şarjı hepsi yerinde yapılır. Profesyonel bir Siemens buzdolabı tamiri için hemen arayın.

1 Yıl Garantili Siemens Servisi

Servis olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Kesinlikle onarımlarda orijinal parçalar kullanıyor ve değişimleri yerinde yapıyoruz. Ümraniye Siemens servisi olarak yaptığımız tamir işlemlerine, değiştirdiğimiz orijinal yedek parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garanti belgesini işlem bitiminde düzenliyor ve imzalı olarak sizlere teslim ediyoruz. Verdiğimiz evrakı 1 yıl saklamak zorundasınız.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]