İçeriğe geç

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı servisi olarak Ariston modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. Ariston buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor veya ses yapıyorsa bu arızaların tümünü yerinde giderebiliyoruz. Servis olarak tüm buzdolabı modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede buzdolabı arızasına yerinde müdahale edebiliyoruz. Buzdolabının arızası ne olursa olsun taşımadan yerinde yapıyoruz. En uzun süren işçiliklerde bile (buzdolabı motoru takma, rezistans değiştirme) yerinde onarım yapıyoruz. Size en yakın servis şubesinden talepte bulunmak için 0216 527 62 72 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Dilerseniz Ariston buzdolabınızın arızası için 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızı da ekleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan İndesit‘in buzdolabı modellerinin tümünü yerinde tamir ediyoruz. Bir çok modeli bulunan İndesit buzdolaplarının tüm orijinal parçalarını aynı gün içinde takıyoruz.

Profesyonel bir onarım hizmeti için bizi şimdi arayın. Haftanın 7 günü servis hizmeti sunuyoruz. Nöbetçi ekiplerimiz ile geç saatlere kadar buzdolabınızın onarımı için destek sunuyoruz. Yaşadığınız arıza ne olursa olsun yerinde en kısa zamanda gideriyoruz. Firmamızdan gün içinde servis talebinde bulunabilirsiniz. Bünyemizdeki çağrı merkezi sizden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde yönlendirme yapıyor. Çağrı merkezimize buzdolabınız ile yaşadığınız sorunu ne kadar net anlatırsanız size yönlendirilen ekip o kadar donanımlı gelir. Ariston ve İndesit markalarının yüze yakın buzdolabı modeli var. Bu yüzden servis talebinde bulunurken cihazın model bilgilerine sahip olmanız sizin için büyük avantaj olacaktır.

Ariston buzdolabı su akıtıyor sorunlarını taşımadan, yerinde gideriyoruz. Konusunda uzman teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlere Ariston buzdolabı tamiri desteği veriyoruz. Su akıtma sorunu olan cihazların hemen hemen hepsinde tıkanma vardır. Tıkanmanın en büyük sorunu buzlanmadır. Su kanalında buz yapan cihazın motor tasına gitmesi gereken su hava kanallarından içeri akar. Bu arızanın yerinde çözülmesini istiyorsanız bizi hemen arayın.

Kartal Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri veren firmamız sizlere en hızlı çözümleri sunuyor. Profesyonel ve kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kartal Ariston servisi olarak Ariston buzdolabı modellerinin tamamının yedek parçalarına sahibiz. Ariston buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun Kartal şubemizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]