İçeriğe geç

Tuzla Arçelik Servisi

Arçelik cihazların onarımı için servis hizmeti sunan Tuzla Arçelik servisi, beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapıyor. Tuzla ilçesindeki en eski Arçelik servis firmalarından biri olarak sizlere güvenilir tamir hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bölgedeki Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servis sektörünün en tecrübeli ve donanımlı ustaları ile çalışan Tuzla Arçelik şubemiz tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor.

Tuzla servisimiz, hem ilçe geneline hem de Pendik bölgesine beyaz eşya ve klima onarım desteği sunuyor. İki ilçenin tamamına gün içinde geliyoruz. Siz de Pendik veya Tuzla ilçelerinde ikamet ediyorsanız Arçelik cihazlarınızın onarımı için şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Tuzla Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarının tamamına teknik servis desteği sunuyoruz. İlçedeki en eski servis firmalarından biri olarak arızalara kusursuz ve garantili çözümler üretiyoruz. Bizi tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarınızla ilgili sorunlar için arayarak teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz.

Garanti süresi dışında olan beyaz eşya cihazlarınızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Kurulum alanında tecrübeli teknisyenler montaj için gerekli olacak tüm ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Bu sayede Arçelik cihazınızın kurulumunu tek seferde ve profesyonelce yaparlar. Montaj ve kurulum ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Montaj ve kurulum ücretlerini kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Tuzla Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinesi kullanıcılarına Tuzla ilçesi geneline servis hizmeti veriyoruz. Çalışmayan Arçelik makinenizi aynı gün içinde kullanabilmek için Tuzla Arçelik servisi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda yapılan her bir onarım garantilidir. Titiz ve kaliteli bir tamir hizmeti için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Tuzla Arçelik Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Arçelik buzdolabınızı içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek ister misiniz? Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözümler sunan firmamız tüm işlemleri taşımadan yapıyor. Profesyonel ve kalıcı Arçelik buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken Tuzla Arçelik servisi arayarak servis talebinde bulunmaktır. Tuzla servisimiz sizlere yerinde onarım desteği sunuyor. Buna bağlı olarak sahip olduğumuz donanımlı araçlara arızanıza en uygun yedek parçalar ile takviye yapıyoruz. Soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor şikayetlerinizin tamamı için hemen arayın.

Tuzla Arçelik Kombi Servisi

Kombi alanında uzman teknisyenler ile siz Tuzla ilçesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır piyasada tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda ki tüm teknisyenler tecrübeli kişilerdir. Tüm kombi arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunan firmamızda yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm modeller için tamir ve bakım hizmeti sunan firmamız yaptığı tüm kombi onarımına 1 sene garanti veriyor.

Kombiniz için geç saatlere kadar servis talebinde bulunabilirsiniz. Arızalı kombiniz için acil servis hizmeti istiyorsanız 0532 205 10 41 numaralı telefonumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden de sorularınızı sorabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tuzla Arçelik Klima Servisi

Yaz kış sürekli olarak çalışan klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımını titiz ve kaliteli bir şekilde yaptırmak ve arızalı klimanızı bir an önce kullanabilmek için Tuzla Arçelik şubemizi şimdi arayın. Arçelik klimanızın tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Isıtma veya soğutma yapmayan, su akıtan, ses yapan tüm Arçelik klima modelleri için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Arçelik klimalarınız için servis önceliği veriyoruz. Bizi Arçelik klimalarla ilgili tüm teknik sorunlar için arayabileceğiniz gibi montaj ve de-montaj işlemleri için de arayabilirsiniz.

Arçelik, Beko ve Altus ocak, fırın cihazları için tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Dönüşüm hizmetini gün içinde alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir dönüşüm hizmeti veriyoruz. Cihazların montajını yapıyor ve tüm gözleri test ediyoruz. Kaliteli bir dönüşüm hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]