İçeriğe geç

Tuzla Bosch Servisi

Bosch cihazınızın arızasını aynı gün içinde gidermek istiyorsanız Tuzla Bosch servisi şubemizi şimdi arayın. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile Bosch beyaz eşya, kombi ve klimalar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak ilçede faaliyet gösteren firmamız sorunlara pratik çözümler sunuyor. Orijinal yedek parçalar ile kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz.

Tarafımızdan tamiri yapılan tüm Bosch cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi ve klimalar için tamir hizmetimiz mevcuttur. Her bir alanın ekibi farklı ve her biri işinin ehlidir. Tamir süresi çok kısa ve ekonomiktir. Servisimiz kredi kartı ile ödeme almaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız bunu telefonda belirtmeniz yeterli olacaktır. Tüm ekiplerimiz mobil pos kullanmaktadır. Servis, bakım ve montajlarda kart geçerlidir.

Tuzla Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch markasına ait tüm beyaz eşya cihazlarını yerinde tamir edebiliyoruz. Atölyeye alınma durumu çok nadiren görülür. Çamaşır makinelerinde sadece kazan arızaları atölyeye alınır. Bosch markasına ait bulaşık makinelerinin çoğunda ısıtmalı motor vardır. Bu motorların değişimi yapıldığında çalışılan alanın batma olasılığı çok yüksektir. Cihazın bulunduğu yerin durumuna göre bu arıza için de atölyeye alınabilir. Atölyeye alınan tüm Bosch cihazlar bakımları yapılıp teslim edilir.

  • Tuzla Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Tuzla Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Tuzla Bosch Kurutma Makinesi Servisi
  • Tuzla Bosch Buzdolabı Servisi
  • Tuzla Bosch Fırın Servisi
  • Tuzla Bosch Ocak Dönüşümü

Tüm Bosch beyaz eşyalarınız için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan tüm cihazların servis önceliği vardır. Garanti kapsamında kalan cihazlar için indirimli fiyatlar uygulanır.

Tuzla Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch çamaşır makinenizin arızalarını en hızlı şekilde gidermek için tek yapmanız gereken Tuzla şubemizi aramak. Tuzla Bosch servisi firmamızda her onarım 1 yıl garantilidir. Kalıcı ve ekonomik bir çözüm arıyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Orijinal yedek parça imkanlarımız ile sorunun bir daha tekrarlamamasını amaçlıyoruz. Çalışmıyor, sıkmıyor, su boşaltmıyor dediğiniz Bosch çamaşır makinenizi en uygun fiyata tamir ettirmek için doğru yerdesiniz. İmkanlarımız ve tecrübeli ustalarımız ile haftanın 7 günü siz değerli ilçe sakinlerinin yanındayız.

Tuzla Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Şüphesiz kurutma makineleri arasında en kaliteli olan Bosch cihazlarıdır. Eğer siz de Bosch kurutma makinesi kullanıyorsanız yaşadığınız teknik sorunları bizimle paylaşarak kısa süre içinde giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan Tuzla Bosch servisi sizlere kesintisiz servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm Bosch kurutma makineleri için bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Kurutma makinelerinin düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız kısa zamanda sizin de Bosch kurutma makineniz arıza verecektir. Zamanla toz ile dolan pompa motoru ve kondanser cihazda performans kaybına yol açar. Peki Bosch kurutma makinesi bakımı ne kadar süre ile yapılır? Kullanıma bağlı olarak değişse de ortalama 2 yılda bir bakım yaptırmak şarttır. Yoksa zamanla kurutma işleminin süresi uzar ve bir süre sonra hiç kurutmaz hale gelir.

Tuzla Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi modelleri için teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Bosch kombizin arızası ne olursa olsun Tuzla şubemizi arayarak tamir ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp hesabımızdan dilediğiniz zaman kombiniz hakkında merak ettikleriniz için bilgi alabilirsiniz.

Bosch kombiniz içinde yılda en az 1 defa bakım hizmeti almalısınız. Bosch kombilerin bakımında iyonizasyon ayarı, tank ayarı, yanma odası temizliği, filtre temizliği, peteklerin havasının alınması gibi temel işlemler yapılır. Soğuk kış günlerinde arızalı kombi ile beklemek istemiyorsanız düzenli bakım yaptırın. Düzenli olarak bakımları yapılan kombiler %30’a yakın tasarruf sağlar.

Tuzla ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir tamir hizmeti veren firmamız 7/24 çağrı merkezi desteği sunuyor. Haftada 6 gün teknik servis hizmeti veriyoruz. Acil durumlar için servis talebiniz olursa telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]