İçeriğe geç

Tuzla Profilo Servisi

Profilo kullanıcıları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan Tuzla Profilo servisi, donanımlı araçları ile tüm arızaları yerinde çözüyor. Ayrıca yapılan tüm onarımlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyor. Profilo çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak için tamir, dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Profilo marka klimalar için ise teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Profilo split klimanızın yer değişimi için hemen arayın. Montaj ve de-montaj için dilediğiniz zaman arayarak fiyat teklifi için kayıt bırakabilirsiniz.

Tuzla Profilo Klima Servisi

Profilo marka klimalar ortalama 2010 yılından itibaren çok ilgi görmektedir. Sebebi ise inverter teknolojisine sahip nadir markalardan biri olmasıdır. Tuzla Profilo servisi olarak ilçe geneline aynı gün içinde tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan Profilo klimanızı aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz tek yapmanız gereken Tuzla şubemizi aramak. Yaşadığınız tüm sorunlara gün içinde çözüm üretiyor ve arızası ne olursa olsun Profilo klimanızı sökmeden tamir ediyoruz.

Tuzla Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan Profilo çamaşır makineniz için yerinde ve garantili tamir hizmeti almak için hemen arayın. Profesyonel kadrosu ile sorunlara yerinde çözüm üreten firmamız tüm onarımlara ve orijinal parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garantili ve yerinde Profilo çamaşır makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız Tuzla Profilo servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen servis taleplerine en kısa sürede ve yerinde çözüm üretiyor. Sağlamlık denince akla ilk gelen markalardan biri olan Profilo’nun eski yeni tüm çamaşır makinesi modellerinin yedek parçalarına sahibiz.

Profilo çamaşır makinesinde en sık görülen arıza cihazın su boşaltmamasıdır. Çok hassas bir pompaya sahip olan Profilo çamaşır makineleri için pompa motorunu yerinde değiştiriyoruz. Servisimizi arayarak cihazınızın modelini söylediğinizde onarım fiyatları alabilirsiniz. Servis ücretlerimiz hakkında bilgi almak için dilerseniz Whatsapp üzerinden bizlere yazabilirsiniz.

Tuzla Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizin arızalarını yerinde tamir ettirmek ve en kısa sürede kullanabilmek için Tuzla Profilo servisi firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profilo bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise yapmanız gereken servis çağırmak. Temiz yıkamayan bulaşık makinelerinde fıskiye, tuz kutusu, su sayacı kontrol edilir. Bu parçalardan herhangi birisi arızalı ise Profilo bulaşık makineniz lekeleri çıkartmaz. Aksine özellikle bardakları çizer ve kalıcı bir buğu bırakır. Bu arızalar kesinlikle yerinde çözülür.

Bulaşık makinelerinde çözülemeyecek arıza yoktur. Hemen hemen hepsi de yerinde giderilir. Bulaşık makinelerinde yıkama motoru değişimlerinde atölyeye alınması gerekebilir. Nadiren görülen bu durumlarda atölyeye alınan Profilo bulaşık makinenizin tüm bakımları yapılır. Bulaşık makineleri için tamirin yanı sıra hortum değişim ve montaj hizmetleri veriyoruz. Taşınma cihazların kurulumu ve tüm ayarları için bizi şimdi arayın. Tuzla’nın tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içinde Profilo bulaşık makinesi servis hizmeti veriyoruz.

Tuzla Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınızla ilgili tüm arızalar için bizi hemen arayın. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızın sorununu yerinde çözüyoruz. Servisimiz tarafından yapılan tüm buzdolabı cihazları 1 yıl garantilidir. Motor değişimi dahil tüm Profilo buzdolabı tamiri işlemleri yerinde yapılır. Tuzla Profilo servisi olarak buzdolabı tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Dolabınız ne kadar eski olursa olsun yeni dolap almadan önce tamir yoluna giderek tasarruf edebilirsiniz.

Tuzla merkez şubemizdir ve Kartal ilçesindeki ofisimiz iki ilçe geneline Profilo servisi olarak hizmet vermektedir. Kartal, Pendik ve Tuzla ilçelerinde ikamet eden Profilo kullanıcıları tüm sorunlar için bizleri arayarak teknik destek alabilir.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]