İçeriğe geç

Çekmeköy Arçelik Servisi

Çekmeköy Arçelik servisi şubemiz ilçede yaklaşık 22 yıldır servis hizmetleri vermektedir. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve onarımları taşımadan yerinde yapabiliyoruz. Arızası ne olursa olsun gün içinde onarım yaptırmak için doğru yerdesiniz. Servisimiz tüm işlemler ve parça değişimleri için 1 yıl garanti veriyor. Garanti süresi içinde arızalanan cihazların her zaman servis önceliği vardır.

Arçelik cihazların onarımı için servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapıyor. Çekmeköy ilçesindeki en eski Arçelik servis firmalarından biri olarak sizlere güvenilir tamir hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bölgedeki Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servis sektörünün en tecrübeli ve donanımlı ustaları ile çalışan Çekmeköy Arçelik şubemiz tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor.

Çekmeköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarının tamamına teknik servis desteği sunuyoruz. İlçedeki en eski servis firmalarından biri olarak arızalara kusursuz ve garantili çözümler üretiyoruz. Bizi tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarınızla ilgili sorunlar için arayarak teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Garanti süresi dışında olan beyaz eşya cihazlarınızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Kurulum alanında tecrübeli teknisyenler montaj için gerekli olacak tüm ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Bu sayede Arçelik cihazınızın kurulumunu tek seferde ve profesyonelce yaparlar. Montaj ve kurulum ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Montaj ve kurulum ücretlerini kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Çekmeköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinesi modellerinin orijinal yedek parçalarına sahip Çekmeköy şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arızalı cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için doğru yerdesiniz. Çekmeköy Arçelik servisi olarak sahip olduğumuz imkanlar iler her zaman sizlerin yanındayız.

Çekmeköy Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler ile siz değerli Çekmeköy ilçesi sakinlerine gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Arçelik dolapları gün içinde kullanabilmek istiyorsanız Çekmeköy Arçelik servisi şimdi arayın. Şubemiz ilçenin en köklü firmalarından biridir. Arçelik buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun onarımını yapabiliyoruz. Soğutma şikayeti hemen hemen 10 yaşını dolduran dolapların çoğunda görülür. Fakat hiç bir sorun giderilmez değildir. Orijinal yedek parça imkanlarımız ile soğutmayan dolabınızı gün içinde çalışır hale getiriyoruz.

Çekmeköy Arçelik Kombi Servis ve Bakım

Kombi alanında uzman teknisyenler ile siz Çekmeköy ilçesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır piyasada tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda ki tüm teknisyenler tecrübeli kişilerdir. Tüm kombi arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunan firmamızda yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm modeller için tamir ve bakım hizmeti sunan firmamız yaptığı tüm kombi onarımına 1 sene garanti veriyor. Kombiniz için geç saatlere kadar servis talebinde bulunabilirsiniz. Arızalı kombiniz için acil servis hizmeti istiyorsanız 0532 205 10 41 numaralı telefonumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden de sorularınızı sorabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çekmeköy Arçelik Klima Servis ve Bakım

Yaz kış sürekli olarak çalışan klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımını titiz ve kaliteli bir şekilde yaptırmak ve arızalı klimanızı bir an önce kullanabilmek için Çekmeköy Arçelik şubemizi şimdi arayın. Arçelik klimanızın tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Isıtma veya soğutma yapmayan, su akıtan, ses yapan tüm Arçelik klima modelleri için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Arçelik klimalarınız için servis önceliği veriyoruz. Bizi Arçelik klimalarla ilgili tüm teknik sorunlar için arayabileceğiniz gibi montaj ve de-montaj işlemleri için de arayabilirsiniz.

Arçelik, Beko ve Altus ocak, fırın cihazları için tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Dönüşüm hizmetini gün içinde alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir dönüşüm hizmeti veriyoruz. Cihazların montajını yapıyor ve tüm gözleri test ediyoruz. Kaliteli bir dönüşüm hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]