İçeriğe geç

Bostancı Ariston Servisi

Bostancı Ariston servisi, konusunda uzman teknisyenleri ile sizlere yerinde ve garantili onarım desteği sunuyor. Arızası ne olursa olsun tüm Ariston cihazlar için Bostancı şubemizden teknik yardım alabilirsiniz. Bizler konusunda uzman ustalarımız ile sizlere ekonomik fiyatlara kusursuz hizmetler sunuyoruz. Bu yüzden herhangi bir Ariston cihazınız arızalanırsa onu çöpe atmadan önce bizi çağırın. Cihazın durumuna göre sizi en doğru şekilde yönlendirelim ve sizde tasarruf edin.

Ariston kullanıcıysanız ve teknik servise ihtiyacınız varsa Bostancı şubemiz her zaman yanınızda. Yıllardır Tevfik Sağlam caddesi üzerinde bulunan servisimizle teknik destek sunuyoruz. Bostancı Ariston servisi olarak tüm imkanlarımız ile yerinde onarım yapabiliyoruz.

Bir çok alanda kendini kanıtlamış ustalarımız sayesinde siz değerli bölge sakinlerine hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Bostancı Ariston servisi olarak bünyemizde çalışan ustalarımıza her türlü desteği veriyoruz. Hem teknik donanım hem yedek parça hem de arıza onarım eğitimi hakkında her zaman destekçileriyiz. Kaliteli ve titiz bir onarım istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Bostancı servisimizde tüm Ariston cihazların yedek parçaları mevcuttur.

Bostancı Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston firması beyaz eşyalarda insanları buzdolabı modelleri ile cezbetti. En yüksek buzdolabı modellerini ülkemizde getirdi. Hatta inox teknolojisi ile bir çok beyaz eşya kullanıcısı Ariston sayesinde tanıştı. Ariston bir çok yenilik ile ülkemizdeki diğer markalarla ciddi anlamda rekabet etti. Bizler Ariston beyaz eşyaları özel servis olarak tamir ediyoruz. Fakat kullandığımız tüm yedek parçalar kesinlikle orijinaldir. Bu sayede yaptığımız işlere ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Ariston cihazlarınız için bizden servis talep edebilirsiniz. Firma olarak tüm Ariston cihazların onarımlarını yerinde yapıyoruz. Asla cihazlarınızı taşımıyoruz.

Bostancı Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Gün içinde Ariston buzdolabı tamiri için Bostancı şubemizi hemen arayın. Sizlere 1 yıl garantili ve yerinde servis hizmetleri sunuyoruz. Buzdolabı arızalarınızı uygun fiyata tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bostancı servisimizde çalışan ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Servis olarak ustalarımıza sunduğumuz imkanlar ile yaşadığınız sorunları uygun fiyata, yerinde giderilmesini sağlıyoruz. Üstelik servis olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Bostancı Ariston servisi olarak her zaman siz Ariston kullanıcılarının yanındayız. Ariston buzdolabınız hakkında merak ettiklerinizi Whatsapp hattımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Ariston buzdolabı A1 arıza kodu veriyor ise cihazınızın ana kartında sorun olabilir. A1 hata kodu ana kart elektriği düzenli dağıtamadığında dolayısıyla soğutma yapamadığında çıkar. Bostancı Ariston servisi olarak hata kodu veren tüm Ariston buzdolabı modelleri için yerinde onarım desteği veriyoruz.

Bostancı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Bostancı’daki şubemizde, Ariston çamaşır makinesi tamiri konusunda uzmanlaşmış bir ekip bulunmaktadır. Her türlü arıza durumunda, deneyimli teknisyenlerimiz sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için hazırdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Size sadece makinenizi bize teslim etmek kalıyor, gerisini biz hallediyoruz. Bostancı Ariston servisimiz, güvenilir ve profesyonel hizmetiyle her zaman yanınızda.

Bostancı Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiler sektörde büyük bir yer oluşturuyordu. Fakat Ariston firması ülkeden çekilme kararı alınca sadece mağazaların elinde kalan cihazlar satılıyor. Fakat bu zamana kadar çok kullanıcı Ariston markasını tercih etti ve halen evinde Ariston kombi modellerini kullanıyor. Biz Bostancı Ariston servisi olarak bölgemizde ikamet eden Ariston kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım, montaj ve periyodik bakım hizmetleri veriyoruz.

Kombiler yılda en az bir kere bakıma ihtiyaç duyar. Sebebi ise dışardan gelen suyun zamanla petekleri doldurmasıdır. Peteklerden dönen su, kombi filtresini geçer ve kombinin içini tıkamaya başlar. Bu tıkanıklık zamanla büyük masraflara neden olabilir. Fakat düzenli bakımı yapılan kombilerde bu durum söz konusu bile olamaz. Bostancı Ariston servis şubemizi arayarak aynı gün içinde Ariston kombiniz için periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz.

Bostancı Ariston Servisi ile Yerinde Hizmet

Firma olarak asla cihaz taşımayı sevmiyoruz. Hem zaman kaybı hem de cihazın zarar görme olasılığı çok yüksek. Yıllardır Ariston kullanıcılarına tamir desteği sunan Bostancı Ariston servisi şubemiz her arızanın tamirini yerinde yapıyor. Kaliteli ve garantili bir Ariston servis desteği almak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Bostancı şubemiz kendine ait çağrı merkezi ile sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı çözümleri üretiyor.

Kadıköy Ariston servisi olarak hizmet veren merkez şubemiz haftanın 7 günü destek vermektedir.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]