İçeriğe geç

Maltepe Vestfrost Servisi

Maltepe Vestfrost servisi, İstanbul Vestfrost MALTEPE Servisimiz profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Servisimiz ile müşterilerimize aynı gün içinde hizmetlerimiz mevcuttur. 1 yıl süre ile elektronik cihazlara onarımı ya da paraca değişimine garanti vermekteyiz. Firma olarak onarım hizmetlerimizde daima orijinal yedek parçalar kullanmaktayız.

Bu parçalara ise garanti vermekteyiz. Her parça kullanımından sonra garanti süremiz 1 yıl kadardır. Tüm beyaz eşyalar için servislerimizi arayarak teknik destek almanız mümkündür. Eski olsun yeni olsun bütün Vestfrost cihazlarına göre parça bulundurmaktayız. Bu alanda hizmet sunan çok eski firmalardan biriyiz.

Maltepe Vestfrost Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor ise dilediğiniz zaman bizi arayarak onarım yaptırabilirsiniz. Maltepe Vestfrost servisi şubemizde tüm işlemler gün içinde yapılır. Kaliteli ve garantili onarım için doğru yerdesiniz. Servis olarak onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde işlemlerin her birini 1 yıl garantili olarak yapabiliyoruz.

Maltepe Vestfrost Buzdolabı Servisi

Çok eski olan 15 yıl veya 20 yıl olan cihazların dahi onarımını yapıyoruz. Arızalandığı zaman Vestfrost marka cihazlarınızı kullanım dışı bırakmadan önce, servislerimizden yapılabilecekler hakkında destek almanız mümkündür. Elektronik cihazları uzunca bir süre kullanabilmeniz için her türlü hizmeti sunmaktayız. Maltepe Vestfrost servisi arayarak gün içinde buzdolabı tamiri yaptırabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda tüm onarımlar garantilidir.

Buzdolabı bakımı gerekli mi? Bir çok beyaz eşya kullanıcısı cihazlar bozulana kadar kullanmaktan yanadır. Peki bu doğru bir hareket mi? HAYIR! Tüm buzdolabı modelleri tıpkı klima ve kombiler gibi düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Buzdolabı bakımı sadece temizlikten ibaret bir işlem değildir. Fan kontrolü, condanser kontrolü ve evap kontrolü ile dolabın uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlarsınız.

Hizmetlerimiz Şunlardır:

  • MALTEPE Vestfrost Buzdolabı Servisi
  • MALTEPE Vestfrost Çamaşır Makinası Servisi
  • MALTEPE Vestfrost Bulaşık Makinası Servisi
  • MALTEPE Vestfrost Kurutma Makinası Servisi
  • MALTEPE Vestfrost Klima Servisi
  • MALTEPE Vestfrost Kombi Servisi
  • MALTEPE Vestfrost Davlumbaz Servisi
  • MALTEPE Vestfrost Ocak Servisi
  • Vestfrost Ocak Tamir, Bakım, Onarım ve LPG Dönüşüm Hizmetleri

Maltepe Vestfrost Beyaz Eşya Bakım

Sizlerden gelen servis taleplerine en az 2 saat içerisinde muhakkak servis gönderimi yapıyoruz. Arızalar bulunduğu yerde çözülebiliyorsa servis elemanlarımız orada tamirini yapıyor. Telefonlarımızı arayarak ta teknik destek almanız mümkündür. Hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde devam ettirmekteyiz. Ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Uzman, İşinde titiz, anında çözümler üreten başarılı çalışanlarımız ile yedi yirmi dört destek sunmaktayız.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]