İçeriğe geç

Bostancı İndesit Servisi

Bostancı İndesit servisi, Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde İndesit beyaz eşya servis hizmetleri vermektedir. Arızalı tüm İndesit cihazların tamiri, bakımı ve montajı için Bostancı şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Yedek parça konusunda bölgedeki en gelişmiş firmalardan biri olarak eski yeni tüm İndesit cihazları tamir edebiliyoruz. Özellikle beyaz eşyaların aşırı pahalı olduğu bu süre içinde eski cihazınızın tamirini, bakımını yaptırarak büyük tasarruf edebilirsiniz.

İndesit beyaz eşya kullanıcısıysanız yaşadığınız arızaları bizimle paylaşın. Bostancı İndesit olarak eski yeni tüm İndesit beyaz eşyalar için yanınızdayız. Çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyor gibi şikayetleri en kısa sürede çözmek için doğru yerdesiniz.

Arızalı İndesit marka beyaz eşyalarınızın tamiri için Kadıköy İndesit servisi şubemizi de arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Bostancı İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Bostancı şubemiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Aynı gün içinde onarım yapan ve tüm işlemlere 1 yıl garanti veren Bostancı İndesit servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm imkanlarımız ile kesintisiz onarım desteği veriyoruz. Donanımlı İndesit servisi araçlarımız ve işinin ehli kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız.

İndesit çamaşır makinesi hata kodları;

  • İndesit çamaşır makinesi F05 hatası: İndesit çamaşır makinesi su boşaltamıyor.
  • İndesit çamaşır makinesi F12 hatası: Çamaşır makinesi elektronik kart hatası.

Bostancı İndesit Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor, koku yapıyor veya hiç çalışmıyorsa hemen bizi arayın. Bostancı İndesit servisi olarak tüm bu sorunları yerinde gideriyoruz. Aslında hiçbir arıza için buzdolabını taşımayız. Motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. İndesit buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın motor aksamının çalışmaması ve “takır takır takır” sesleri çıkartıp birden durmasıdır. Bu arıza genellikle ana kart sorunlu olduğu zaman ortaya çıkar. Servis olarak arızalı İndesit buzdolabı ana kartı yerinde değiştiriyoruz.

İndesit buzdolabının sigorta attırması durumunda, öncelikle bu sorunun neden kaynaklandığını belirlemek önemlidir. Bu genellikle elektrik aşırı yüklenme, kısa devre veya arıza gibi faktörlerden kaynaklanabilir. Buzdolabının sigortası tekrar çalıştırılmadan önce, buzdolabının fişini prizden çekmek ve elektrik beslemesini kesmek önemlidir. Daha sonra, bir teknik servis uzmanından yardım almak ve buzdolabının iç ve dış bileşenlerini kontrol etmek gerekebilir. Bu, olası arızaları tespit etmek ve buzdolabını güvenli bir şekilde tamir etmek için gereklidir.

Bostancı İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

İndesit bulaşık makineleri son derece sağlam ve ekonomik cihazlardır. Fakat Ariston firması ülkemizden çekildiği günden beri satışlar oldukça düşmüş durumda. Eski tüm İndesit bulaşık makinesi modellerinin arızası, bakımı ve montajı için Bostancı İndesit servisi firmamızı arayabilir, destek talep edebilirsiniz. Cihazınızın en hızlı şekilde ve yerinde onarımı için bize hemen ulaşın. Firmamız donanımlı servis araçları ve işinin ehli uzman teknisyen kadrosu ile her zaman yanınızda.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

“Bostancı İndesit Servisi” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Kadıköy İndesit Servisi | 0216 388 06 33 | İndesit Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir