İçeriğe geç

Altıntepe Siemens Servisi

Altıntepe Siemens servisi, Maltepe ilçe geneline Siemens beyaz eşya servis hizmeti sunuyor. Arızalı tüm Siemens cihazlarınız için bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Bölgede 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız eski yeni tüm Siemens cihazların onarımlarını yapmaktadır. Firmamız tarafından tamiri yapılan Siemens cihazlarınıza 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Siemens beyaz eşya tamiri için hemen arayın.

Siemens beyaz eşya tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile siz Altıntepe semti sakinlerine tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ve titiz bir onarım hizmeti almak isterseniz bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı Siemens teknik servis araçlarımız ile Altıntepe Siemens servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Altıntepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinesi arızalarına yerinde çözümler üreten firmamız parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyor. Sektörün en modern firmalarından biri olarak tüm modelleri yerinde tamir edebiliyoruz. Titiz ve garantili bir onarım için Altıntepe Siemens servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Altıntepe Siemens Buzdolabı Servisi

Kalitesi ve sağlamlığı ile ilk tercih edilen markalar arasında yer alan Siemens’in tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili Siemens buzdolabı tamiri istiyorsanız hemen Altıntepe siemens servisi arayın. Şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Siemens buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya kapıları kapanmıyor ise aynı gün içinde çözüm için Altıntepe Siemens servisi hemen arayın. İşinin ehli teknisyenlerimiz ile sizlere 1 sene parça garantili Siemens tamir hizmetleri veriyoruz.

Servis olarak Siemens buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu arızanın en büyük sebebi sensör ve sigorta arızasıdır. Her iki parçada yenisi ile değişitirilmeden ölçü aleti ile tespit edilir. Eğer parçalarda sorun var ise değiştirilir ve 1 sene parça garantisi verilir. Siemens buzdolabınızın alt bölümü soğutmuyor ise Altıntepe Siemens servisi hemen arayın.

Altıntepe Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makinesi denince akla ilk gelen marka, Siemens markasıdır. Yıllardır Siemens kurutma makineleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Siemens kurutma makinesi kurutmuyor, sigorta attırıyor veya arıza kodu veriyor ise Altıntepe Siemens servisi arayarak tüm arızalarından aynı gün içinde kurtulabilirsiniz.

Çamaşır kurutma makineleri tıpkı kombi ve klimalar gibi bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle kondanser tipi kurutma makineleri düzenli olarak bakım gerektiriyor. Siemens kurutma makineniz sepet işareti veriyor veya kurutma yaparken kapı açık, tank dolu uyarısı veriyor ise bizi hemen arayarak periyodik bakım yaptırabilirsiniz.

Altıntepe Siemens Servisi Adresi: Tevfik Sağlam Caddesi No : 60 Maltepe

Altıntepe Siemens Servisi Telefonu : 0216 388 06 33

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]