İçeriğe geç

Acıbadem Ariston Servisi

Acıbadem Ariston servisi, Ariston cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede Ariston beyaz eşyalarınız kaç yıllık olursa olsun servisimiz yerinde tamir ediyor. 1 yıl garantili Ariston beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz.

  • Acıbadem Ariston Klima Servisi
  • Acıbadem Ariston Kombi Servisi
  • Acıbadem Ariston Süpürge Servisi
  • Acıbadem Ariston Buzdolabı Servisi
  • Acıbadem Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Acıbadem Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Acıbadem Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Acıbadem Ariston Derin Dondurucu Servisi

Acıbadem Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamirinde son derece uzman kadromuz ile sizlere yerinde ve garantili onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili onarım için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip olan Acıbadem Ariston servisi sizlerden gelen onarım taleplerine gün içinde cevap veriyor. Profesyonel Ariston çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Ariston servisimizde tamiri yapılan her cihaz garantilidir. Firma olarak asla cihaz taşımayı sevmiyoruz. Bu yüzden sizlerden isteğimiz arıza bildiriminde bulunurken cihazın modelini belirtmenizdir. Cihaz modeli ve arıza bilgisine göre donanımlı olarak geliyor ve arızayı tek seferde yerinde çözüyoruz. Değiştirdiğimiz parçalara da garanti veriyoruz.

Acıbadem Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Ariston buzdolabı tamiri konusunda donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere hızlı çözümler üretiyoruz. Buzdolabınız arızalı ise içindeki yiyecekleriniz zarar görmeden dolabın çalışması için bizi hemen arayın. Buzdolabı motor değişimi dahil tüm ağır işlemlerini yerinde yapıyoruz. Buzdolabının arızası ne olursa olsun dolabı asla taşımıyoruz. Tüm işlemleri yerinde yapıyor onarım için kullandığımız yedek parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı servisi için Acıbadem Ariston servisi hemen arayın. Şubemizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Nöbetçi servis ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Ariston Buzdolabı Ses Yapıyor

Ariston buzdolabı modellerinin hemen hemen hepsinde en az 2 adet fan bulunur. Bu fanlardan bir tanesi soğutucu evap kısmında bir tanesi de ana motorun yanında yer alır. Eğer buzdolabınız sesli çalışıyor ise dolabın kapağını açın ses duruyorsa iç fan durmuyorsa dış fan arızalıdır. Her iki fanın değişimi veya tamiri için Acıbadem Ariston servisi arayarak onarım talep edebilirsiniz. Şubemizde her modelin yedek parçası mevcuttur.

Acıbadem Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinenizin tüm teknik sorunlarını gün içinde gidermek için Acıbadem Ariston servisi hemen arayın. Eski yeni tüm Ariston bulaşık makinesi modellerinin tamiri için bizi arayarak gün içinde tamirini yaptırabilirsiniz. Ariston bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ışıklarının yanıp sönmesi ve yıkamaya geçmemesidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız ilk yapmanız gereken cihazın düğmesini kapalı konuma getirip 10 saniye bekledikten sonra tekrar çalıştırmaktır. Eğer bunu yaptığınızda yine arızaya giriyorsa cihazın prostat, motor ve ana kartı kontrol edilmelidir.

Ariston Bulaşık Makinesi Işıklar Yanıp Sönüyor

Bulaşık makinelerinde en zor arızalardan bir tanesi yıkamaya geçtikten sonra cihazın ışıklarını yanıp söndürmesidir. Bu arızanın bir çok sebebi olabilir ama ilk olarak motorun devreye girip girmediği ölçülür. Eğer ana motor sorunsuz ise sırası ile prostat, koruma paneli ve kart teste sokulur. Tüm bu parçaların arıza tespiti ve değişimi yerinde yapılabilmektedir. Ariston bulaşık makinenizin tüm şikayetleri için bizi arayarak kalıcı çözüm bulabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Ariston Servisi

Servisimiz cihazlarınızda tespit edilen arızalı parçaları orijinal parçalar ile değiştiriyor. Değiştirilen tüm yedek parçalar 1 sene garantilidir. 1 yıl parça garantili Ariston beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]