İçeriğe geç

İçerenköy Buzdolabı Servisi / Tamircisi

İçerenköy buzdolabı servisi, buzdolabı tamirinde uzman teknisyenleri ile Ataşehir ilçe genelinde tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için İçerenköy şubemizi hemen arayın. Firmamıza haftanın 7 günü ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Marka bağımsız buzdolabı onarımı yapıyoruz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen buzdolabı markalarının başında gelen Arçelik firmasının tüm buzdolabı modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan, kapısı düşen, alt tarafı soğutmayan tüm Arçelik dolaplar için en hızlı çözümü üretiyoruz.

Servisimiz tarafından tespiti yapılan parçalar orijinal ve sıfırı ile değiştirilir. Değiştirilen tüm bu parçalar 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanması durumunda parça parası alınmaz. Servis olarak Arçelik buzdolabı modellerinde en sık motor arızası ile karşılaşıyoruz. Donanımlı Arçelik buzdolabı tamir araçlarımız ile buzdolabı motor değişimi işlemini yerinde yapıyoruz.

Arçelik buzdolabınızın tüm aruzaları için dilediğiniz zaman İçerenköy buzdolabı servis firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

İçerenköy Buzdolabı Servisi / Tamircisi hizmetimizden yararlanmak için whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Buzdolabı tamiri, buzdolabı montajı, buzdolabı bakımı gibi pek çok konuda tecrübeli teknisyenlerimizle sunduğumuz hizmet için ödemelerinizi ister nakit ister kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi İçerenköy bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz Buzdolabı Servisi hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın!

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]