İçeriğe geç

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı servisi olarak siz değerli müşterilerimize aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Bölgedeki en eski tamir ve bakım firmalarından biri olarak bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Arçelik buzdolabı servis hizmetleri sunan firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Garantili bir Arçelik buzdolabı onarımı için bizi şimdi arayın. Arçelik buzdolabı modelleri için yıllardır tamir hizmeti veren firmamız bölgedeki en eski firmalardan biridir. Arçelik buzdolabınız su akıtıyor, ses yapıyor veya soğutmuyorsa bizi hemen arayın. 0216 388 06 33 numaralı telefondan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakasındaki en büyük ve modern tamir firması olarak tüm sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz.

Arçelik buzdolabınızın modeli ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. No-frost ve derin dondurucu modelleri ile yaşadığınız sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile bütün modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede bütün arızaları aynı gün içinde ve yerinde giderebiliyoruz. Buzdolabı arızaları beklemeye gelmez. Soğutma olmayan buzdolabında yiyecekler bozulur ve dolapta koku yapar. Bu yüzden buzdolabı arızalarına en kısa sürede müdahale edilmelidir. Servis olarak buzdolabı arızaları için geç saatlere kadar servis hizmeti veriyoruz. Profesyonel bir buzdolabı onarım hizmeti için bizi şimdi arayın.

Arçelik buzdolabı neden su akıtıyor? Su akıtma arızalarında eğer cihazınızda soğutma yoksa cihazın buzu eridiği için su akıtma yapar. Eğer soğutma olduğu halde su akıtıyorsa cihazın kanalları tıkanmıştır. Bunun için rezistansın ve sensörün ölçülmesi gerekir. Arızalı parça tespit edildikten sonra ara bölme buzları eritilir ve yeni parça takılır. Yeni parça takıldıktan sonra cihazın fişini 2 saat sonra takabilirsiniz. Artık su akıtma problemi ortadan kalkacaktır.

Arçelik buzdolabı E4 hata kodu veriyor şikayetiniz varsa dolabınızın sensörü arızalı demektir. Arçelik buzdolabı modellerinde özellikle eski serilerde orijinal parça olmazsa cihaz hatadan çıkmaz. Bu yüzden hata kodu veren buzdolabınızın tamiri için kesinlikle orijinal parça kullanılmalıdır.

Arçelik buzdolabı ses yapıyor ise yapmanız gerekenler;

  • Cihazın kapaklarını açın.
  • Kapaklar açık durumdayken ses varsa ana motor veya damper termostat
  • Kapaklar açık durumdayken ses yoksa iç veya arka fan kontrolü yapılmalıdır.

Buzdolabınızın tüm sorunları için aynı gün içinde tamir hizmeti almak istiyorsanız Arçelik buzdolabı servisi firmamızı şimdi arayın. 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]