İçeriğe geç

Ferhatpaşa Profilo Servisi

Beyaz eşyalar evlerin en önemli eşyalarıdır. İnsanlar, yerine getirdikleri kritik görevler sebebiyle olduğu kadar, fiyatları sebebiyle de beyaz eşyaların bakımları konusunda titiz davranırlar. Beyaz eşya servislerinin profesyonel ve işinde uzman olması beklenir. Alanında deneyimli bir ekiple çalışmakta olan firmamız, Ferhatpaşa Profilo servisi olarak güven vermektedir. Firmamız, özel teknik servis olmasından dolayı pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Bizler de müşterilerimizin bize olan güvenini boşa çıkartmamak için en iyisini yapmak adına çalışıyoruz.

Ferhatpaşa Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor ise gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Yıllardır Ferhatpaşa mahallesinde onarım hizmetleri sunan firmamız sahip olduğu imkanlar ile siz değerli bölge sakinlerine en kısa sürede çözüm üretiyor. Yaşadığınız sorunları en uygun fiyata çözmek için servisimizi hemen arayın. Ferhatpaşa Profilo servisi olarak tüm cihazların orijinal yedek parçalarına sahibiz.

Sektörün en eski tamir firmalarından biri olan Ferhatpaşa şubemizde tüm işlemleri gün içinde yaptırabilirsiniz. Ne olursa olsun asla dolapları taşımıyoruz. Bize göre taşınan dolabın zarar görmeme olasılığı çok düşük. Teknik açıdan zarar görmese de gövdesi zarar görebilir, çizilebilir. Elbette kimse cihazının kötü görünmesini istemez. Bu yüzden sizlerin bildirdiği arızalara göre en uygun parçalar ile geliyor ve tamiri yerinde yapıyoruz.

Ferhatpaşa Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi modellerinin hepsi için teknik servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Ferhatpaşa Profilo servisi tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Profilo çamaşır makineniz çalışmıyor, sıkmıyor veya su boşaltmıyor ise bu arızaların hepsini gün içinde çözüyoruz.

Profilo çamaşır makinesi su boşaltmıyor ise yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde;

  • Makinenin fişini çekin
  • 45 derecelik açı ile makineyi sırt üstü yatırın.
  • Sağ alt köşeye bir kap koyun
  • Pompa kapağını saat yönünün tersinde çevirerek açın
  • Pompayı temizleyin.
Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]