İçeriğe geç

Ataşehir Regal Servisi

Ataşehir Regal servisi, beyaz eşya ve klima tamirinde uzman kadrosu ile sizlere yerinde ve garantili tamir hizmeti sunuyor. Servis olarak arızaların neredeyse %99 kadarını yerinde tamir ediyoruz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde onarım yapabiliyoruz. Firmamız tarafından kullanılan parçaların tamamı orijinal ve 1 yıl garantilidir.

Ataşehir ilçesinde teknik servis hizmeti sunan firmamız Regal kullanıcılarına aynı gün içinde tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Regal beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde onarımı için bizi şimdi arayın. Konusunda uzman kadromuz sizlere aralıksız tamir hizmeti veriyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamir hizmetleri sunan firmamız ocak dönüşüm hizmetleri de sunuyor. Regal marka ocaklar için doğal gazdan tüpe ve tüpten doğal gaza dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Bizi yaşadığınız tüm teknik sorunlar için hemen arayın.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi su almıyor, çalışmıyor, ses yapıyorsa bizi hemen arayın. Tüm yıkama cihazlarının arızalarını en hızlı şekilde gideriyoruz. Servisimiz bu cihazlara 1 yıl garantili tamir hizmeti sunuyoruz.

Yerinde ve garantili onarım için bizi şimdi arayın. Tüm bu cihazların yıkama, sıkma, su akıtma, kazan ve motor arızalarını yerinde gideriyoruz. Özellikle bulaşık makinelerinde görülen su akıtma arızalarını en hızlı şekilde gideriyoruz. Regal cihazlarınızın temiz su, pis su hortumu değişimlerini aynı gün içinde yapıyoruz. Kaliteli ve titiz bir onarım için bizi şimdi arayın. Servisimiz sizlere 1 yıl garantili Regal tamir hizmeti sunuyor.

Ataşehir Regal Klima Servisi

Ülkemizdeki en uygun fiyatları klimaları üreten Regal’in tüm modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Regal klima tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Tüm cihazlara gün içinde servis desteği sunuyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak için Ataşehir Regal servisi şimdi arayın. Şubemiz bünyesindeki çağrı merkezi ile sizlere kesintisiz servis desteği sunuyoruz.

Regal klima modellerinin tamamı için bakım desteği veriyoruz. Her klima gibi Regal klimalar da yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Biz Ataşehir Regal servisi olarak siz değerli bölge sakinlerine profesyonel bakım desteği veriyoruz. Uygun fiyata Regal klima bakımı için hemen arayın.

Ataşehir Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi tamiri konusunda uzman ustalarımız ve orijinal yedek parça imkanlarımız ile sizlere yerinde ve garantili servis hizmeti sunuyoruz. 1 yıl garantili Regal çamaşır makinesi servisi için Ataşehir Regal servisi hemen arayın. İlçedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biriyiz. Onarımları yerinde yapıyor ve sizlere garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde değiştirdiğimiz parçalar tekrar arızalanırsa onarım ücretsiz olarak yapılır.

Regal Çamaşır Makinesi Şikayetleri

Regal çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise; makinenizin içinde ne kadar çamaşır olduğunu kontrol edin. Eski yeni tüm Regal çamaşır makinesi modellerinde denge sensörü vardır ve az çamaşırda motor korumaya geçer. Sürekli döner ve sıkma yapmaz.

Ataşehir Regal Buzdolabı Servisi

Aynı gün içinde ve yerinde Regal buzdolabı tamiri için bizi şimdi arayın. Servisimiz sizlere kusursuz bir Regal buzdolabı tamir hizmeti sunuyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak buzdolabı onarımı yaptırabilirsiniz. Servisimiz tüm buzdolabı sorunlarını 1 yıl garantili olarak gideriyor. Eski yeni tüm cihazların onarımı için Ataşehir ofisimizi şimdi arayın. Arızalı Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Ataşehir Regal servisi hemen arayın. Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Regal buzdolabı su akıtıyor şikayeti olan kullanıcılarımıza aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Servis olarak tüm işlemleri taşımadan, yerinde yapıyor ve orijinal parçalar kullanıyoruz. Ataşehir şubemiz tarafından tüm cihazlar yerinde tamir edilir. Su akıtma problemlerinde en sık arızalanan parça rezistanstır. Eğer cihaz eritme yapamaz ise kanallar tıkanır ve motor tasına gitmesi gereken eriyen sular cihazın iç kısmına gelir.

Ataşehir Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihaz yıkamaya girdikten bir süre sonra arızaya girmesi, tüm ışıkların yanıp sönmesidir. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm Regal modellerini yerinde tamir edebiliyoruz. Profesyonel kadro ile kesin çözüm için bizi hemen arayın. Ataşehir Regal servisi bünyesinde çalışan teknisyenlerin her biri konusunda uzman ve son derece tecrübelidir. Ustalarımız sayesinde onarımları gün içinde yapabiliyoruz.

Arızalı bulaşık makinenizin aynı gün içinde çalışabilir hale gelmesi için servisimize kayıt bırakmanız yeterlidir. Siz arıza kaydı bıraktıktan sonra size en yakın servisimizi yönlendiriyoruz ve en kısa sürede müdahale etmelerini sağlıyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]